Екскурсія до Верховної Ради України як складова навчання інтернів

У рамках програми «Помічник Голови Комітету Верховної Ради України 2011–2012 рр.» 29 листопада 2011 року відбулася екскурсія до українського парламенту. Інтерни Верховної Ради та центральних органів виконавчої влади України відвідали сесійний будинок, який було збудовано за проектом архітектора В. Заболотного у 1939 році.

Під час екскурсії інтерни пригадали основні засади діяльності єдиного законодавчого органу України, його структуру, основні завдання та повноваження. Значну увагу було приділено історії будівлі українського парламенту, сесійній та конференц-залі, кулуарам Верховної Ради, адже це ті місця, де вирішується доля всього українського народу, пишеться історія нашої Батьківщини. Народні депутати тут обговорюють важливі питання фракціями, партіями, групами, дають інтерв’ю, прес-конференції, брифінги, приймаючи доленосні рішення.

Кожний міг сфотографуватися у конференц-залі та біля картини О. Кулакова «Державотворення».

Наприкінці варто зауважити, що багато хто з інтернів бачить себе в майбутньому представником народу у владі – чи то народним депутатом, чи навіть президентом. Атмосфера ж Верховної Ради України надає упевненості в тому, що все саме так і буде!

Віра Шелудько,
інтерн Комітету з питань сім’ї, молодіжної політики,
спорту та туризму

Українська