Інтерни цінують традиції та святкують День захисника Вітчизни

Формування єдності у колективі інтернів відбувається не тільки завдяки спільній діяльності в рамках стажування, а ще й завдяки відзначанню важливих або святкових подій разом. Черговою з них стало святкування Дня захисника Вітчизни 23 лютого.

У минулому 23 лютого відзначалося як День Радянської Армії та воєнно-морського флоту. Сьогодні ж уже стало доброю традицією позиціонувати 23 лютого як символічний день усіх чоловіків на кшталт 8 березня для жінок. Дівчата не розгубилися і вирішили підготувати для усіх хлопців-інтернів свій святковий сюрприз.

Розпочалося все з показу коротенького відео, для якого було старанно підібрано найяскравіші фото хлопців. Веселий настрій та позитивні вражання відразу сповнили приміщення Верховної Ради. Хлопці щиро сміялися з своїх фото та фото товаришів, пригадували минулі події, дивувалися майстерності фотографа схопити момент. Але найприємніше очікувало їх попереду.

Кожному хлопцю під виголошення поздоровлення на його честь було вручено пам’ятний подарунок – візитницю. Організаційний комітет дівчат-активісток напередодні дуже добре попрацював, склавши для усіх хлопців-інтернів індивідуальні вірші-привітання. Більше того, відкривши свою візитницю, кожен хлопець міг знайти маленьку яскраву листівку з поздоровленням, адресованим саме йому. Дівчатам хотілося, щоб на згадку про цей день залишилося якнайбільше приємних емоцій, а хлопцям ще й незвичайних подарунків. 

Святкування вдалося. Нагородою для дівчат стали щирі та веселі посмішки хлопців, їх подяка та гарний настрій. Сподіваємося, що така творча активність та бажання зробити приємне один одному охоплюватиме інтернів ВРУ та ЦОВВ поміж буденних справ та суєти і надалі.

 

Катерина Гайтан,

інтерн Секретаріату

Керівника Апарату ВРУ

Українська