П’ятий місяць стажування. Загальний звіт

Результати п’ятого місяця стажування у Верховній Раді України свідчать про збільшення довіри працівників підрозділів єдиного законодавчого органу до інтернів, розширення виконуваних ними функцій та зростання рівня складності завдань. 

 Протягом лютого–березня учасники Програми брали участь як в організації заходів підрозділів стажування, так і долучалися до їх безпосередньої роботи. Згідно з даними звітів, інтерни:

· допомагали в організації комітетських слухань та засідань – 30%;

· опрацьовували кореспонденцію – 20%;

· розглядали та складали відповіді на листи громадян – 18%;

· готували аналітичні записки – 15%;

· опрацьовували пропозиції та звернення народних депутатів, комітетів, громадян – 14%;

· здійснювали переклад офіційних документів, аналітичних матеріалів – 12%.

Окрім того, інтерни займалися підготовкою таблиць до проектів Закону України, моніторингом українських і міжнародних ЗМІ, підготовкою загальних юридичних висновків щодо проектів законів України, складанням актів знищення бланків, підготовкою депутатських звернень та запитів.

Загалом інтерни опрацювали 340 нормативно-правових документів. 

Серед проведених зустрічей з видатними діячами сучасності учасникам Програми стажування найбільше запам’яталося знайомство з Віталієм Кличком – 54%, Юрієм Ключковським – 27%, Олегом Медвєдєвим – 26%, Борисом Тарасюком – 24%, Торальфом Вайзе – 23%, Галиною Ніколенко – 18%, Сергієм Соболєвим – 15%, Катериною Рябіко – 12%, Вернером Ніемегеерсоном – 11%, Владиславом Цигодою – 8%, Олександром Сорокою – 4%.

У загальному інтерни задоволені стажуванням у підрозділах Верховної Ради, пропонованими заходами з розвитку лідерського потенціалу та навчальними курсами.

Над звітом працювали:

Назар Миколюк,

інтерн Комітету з питань соціальної політики та праці

 

 

 

Олена Клименко,

інтерн Комітету з питань фінансів, банківської діяльності,

податкової та митної політики

 

Українська