Розпочалася інтернівська весна

15 березня розпочалася інтернівська весна… У зв’язку з минулим Міжнародним жіночим днем хлопці дуже творчо та неординарно вирішили привітати дівчат-учасниць Програми стажування. Урочистий захід відбувся у формі нагородження подарунками та присвоєння кожній з дівчат унікальних титулів. Парубки виявили неабияку винахідливість та фантазію, адже їм довелося вигадати понад 50 неповторних звань. Звісно, не обійшлося без теплих слів та солодощів.

Несподіваним сюрпризом стало нагородження почесними подарунками дівчат, які щоп’ятниці вболівають за футбольну команду хлопців-інтернів «Інтерн». Символічні футбольні м’ячі з автографами «інтернів» отримали найщиріші вболівальниці: Аліна Нємцева, Катерина Гайтан, Маргарита Дандерфер, Ганна Кисель, Олена Клименко, Анастасія Лахтіонова, Леся Лисяк, Марія Панга та Анастасія Меншикова.

Дівчата ж віддячили хлопцям за вишукане та неперевершене привітання дзвінким сміхом, вогником в очах та зарядом енергії не на один день наперед. Дуже добре, що на Програмі з’явилася традиція таких святкувань, адже саме ці неформальні заходи згуртовують інтернів ВРУ та ЦОВВ, створюючи та зміцнюючи «інтернівський дух»…

Анастасія Лахтіонова,

інтерн Комітету з питань

аграрної політики та земельних відносин

Українська