Святкова зустріч випускників Програми парламентського стажування

Е.Валентайн і Т.Притула3 лютого 2012 року відбулася традиційна післяноворічна вечірка, яка зібрала разом цьогорічних інтернів та випускників Програми стажування молоді у Верховній Раді та центральних органах виконавчої влади. На захід також було запрошено партнерів Програми, директора Програми сприяння парламенту України ІІ Елеонору Валентайн та інших почесних гостей.

Проведення такої вечірки вже стало доброю традицією для учасників Програми всіх років, адже це чудова нагода зібратися разом, поспілкуватися, поділитися успіхами і досягненнями, познайомитися з новими інтернами та просто побачитися з давніми друзями і знайомими.

Захід відкрив голова Правління ГО «Ліга інтернів» Тарас Притула, який звернувся до присутніх з невеликою промовою та побажаннями гарного вечора. Святкову атмосферу підтримала й Елеонора Валентайн, відзначивши можливість побачити вже таких «дорослих» і самостійних випускників Програми минулих років. Пані Елеонора з легкістю згадувала хто і коли проходив стажування та запрошувала виступити найбільших активістів. Звернулася до присутніх з привітальним словом і незмінний координатор Програми Ольга Стефурак.

Випускники Програми 2010-2011 рр.Випускники Програми 2008-2009 рр.

Чудова зала, смачні частування від шеф-кухаря, посмішки присутніх, виступи почесних гостей, творчі номери інтернів та веселі конкурси від ведучих Катерини Гайтан, Олега Товпишка й Анни Кисель зробили вечір справді святковим і незабутнім. Інтерни порадували грою на скрипці, виконанням добре знаних і навіть авторських пісень та запальними танцями. Своєрідною родзинкою вечора став виступ помічника координатора Програми Святослава Мариняка з гумористичною колекцією «анкетних ляпів».

Цьогорічна зустріч стала продовженням чудової традиції збиратися тим, кого свого часу об’єднала Програма парламентського стажування, ділитися враженнями та заряджати одне одного позитивом. Сподіваємося, що такі зустрічі триватимуть і надалі.

Катерина Гайтан,
інтерн Секретаріату Керівника Апарату ВРУ

 

 

ФОТОГАЛЕРЕЯ

       

Більше фотографій можна знайти тут

 

Українська