У Києві відбулася «Школа молодого агрополітика»

5–6 червня 2015 року в Києві відбулася «Школа молодого агрополітика». 30 учасників – студентів, аспірантів, фахівців з аграрних питань – протягом двох днів прослухали лекції відомих українських політиків, бізнесменів та науковців і попрацювали над розробкою пропозицій до Єдиної комплексної стратегії розвитку сільського господарства та сільських територій на 2015–2020 рр.

Після привітального слова від керівника Проекту USAID АгроІнвест Еріка Блайха та голови Правління ГО «Ліга інтернів» Тараса Притули розпочалася теоретична частина Школи.

Протягом двох днів учасники прослухали лекції відомих українських та зарубіжних політиків, бізнесменів, громадських діячів й науковців:

  • Володимира Лапи, заступника міністра аграрної політики та продовольства України;
  • Вадима Івченка, народного депутата України 8 скликання;
  • Алекса Ліссітси, президента асоціації «Український клуб аграрного бізнесу»;
  • Леоніда Козаченка, народного депутата України 8 скликання;
  • Олександра Муляра, координатора напряму агрополітики Проекту USAID АгроІнвест;
  • Геннадія Новікова, голови Аграрного союзу України;
  • Фолькера Зассе, керівника проекту «Німецько-український аграрний діалог»;
  • Жан-Жака Ерве, радника правління з сільськогосподарських питань «Креді Агріколь Банк»;
  • Вадима Бодаєва, віце-президента холдингу AgroGeneration, директора компанії SigmaBleyzer.

Зазначимо також, що другий день Школи розпочався зі «сніданку з міністром» – на спілкування до учасників завітав Олексій Павленко, очільник Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Після лекційної частини учасники Школи працювали в шести групах над розробкою пропозицій до Єдиної комплексної стратегії розвитку сільського господарства та сільських територій на 2015–2020 рр., які потім презентували своїм колегам.

Завершилося навчання врученням сертифікатів та напутнім словом від керівника Проекту USAID АгроІнвест Еріка Блайха, координатора напряму агрополітики Проекту USAID АгроІнвест Олександра Муляра та керівника Асоціації учасників «Молодь змінить країну» Благодійного фонду Богдана Гаврилишин Ольги Мелих.

Нагадаємо, що захід організовано Асоціацією випускників Програми стажування у Верховній Раді України та центральних органах виконавчої влади – ГО «Ліга інтернів» за ініціативи інтернів Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин у партнерстві з Проектом USAID АгроІнвест та Благодійним фондом Богдана Гаврилишина.

Від імені ГО «Ліга інтернів» висловлюємо подяку ініціаторам заходу – учасникам Програми стажування у Верховній Раді України 2014–2015 рр., інтернам Комітету ВРУ з питань аграрної політики та земельних відносин – Інні Єщенко, Антону Жемердєєву та Катерині Мелих. Захід не відбувся б без підтримки Проекту USAID АгроІнвест, а за найкращих лекторів ми вдячні насамперед Ользі Мелих. Спасибі за допомогу наших волонтерам Вірі Порєвій та Юрію Куліничу.

Більше фото із заходу можна переглянути тут.

Попереду чекає ще багато цікавого!

Українська