Визначено учасників моделювання роботи Верховної Ради України «Ліга молодих парламентарів»

Раді повідомити, що 16 березня відбулося засідання відбіркової комісії, на якому було визначено учасників моделювання роботи Верховної Ради України «Ліга молодих парламентарів».

На участь у конкурсі надійшла 181 анкета з усіх куточків України. Найактивнішою виявилася молодь м. Києва, Харківської та Полтавської областей. Найменше анкет ми отримали з Кіровоградської області, АР Крим та м. Севастополь.

Кожну отриману на конкурс анкету було опрацьовано всіма членами відбіркової комісії у складі представників ГО «Ліга інтернів» та Програми USAID «РАДА», а підсумки підбито на засіданні 16 березня.

І ось нарешті ми готові назвати імена переможців, які вже за кілька тижнів зберуться разом в Києві, щоб відтворити роботу парламенту України та ухвалити власний законопроект:

Андрєєв Олексій Вікторович

Афанасьєв Дмитро Володимирович

Бенед Юлія Андріївна

Божко Владислав Григоровчи

Бондар Ірина Павлівна

Братищенко Анастасія Сергіївна

Будурович Михайло Григорович

Величко Павло Олександрович

Вівдич Артем Олегович

Владимирова Марія Сергіївна

Гаврилюк Христина Юріївна

Гончаренко Альона Василівна

Демидов Денис Юрійович

Довбенко Марія Ігорівна

Довганюк Володимир Романович

Довгань Павло Олегович

Дубчак Карина Борисівна

Зарічний Ігор Володимирович

Зиза Максим Мефодійович

Івженко Альона Анатоліївна

Кедріна Ірина Михайлівна

Кобзар Тетяна Миколаївна

Колесник Олександр Андрійович

Ланецький Ярослав Віталійович

Лаховець Сергій Максимович

Лелюх Катерина Тарасівна

Лець Владислав Андрійович

Лихолєт Валерія Сергіївна

Ліхута Владислав Ігорович

Ломпарт Ніна Василівна

Марусяк Олександр Васильович

Масло Владислава Володимирівна

Нечай Кіра Ігорівна

Панькевич Остап Богданович

Піралієв Елчин Валех-огли

Поросюк Олександр Анатолійович

Прокопів Анастасія Михайлівна

Рум'янцева Світлана Володимирівна

Самойленко Данило Олегович

Самойленко Юлія Сергіївна

Сиропара Дарина Михайлівна

Скоростецька Ірина Михайлівна

Соколова Анна Сергіївна

Станько Андрій Андрійович

Стрижко Гліб Євгенович

Стукан Тетяна Миколаївна

Тверда Ірина Володимирівна

Терещук Оксана Анатоліївна

Тисячний Віталій Андрійович

Чигура Ірина Володимирівна

Чінякова Марина Валеріївна

Шатов Віктор Олегович

Шевчук Микола Миколайович

Юдченко Наталія Петрівна

До резерву зараховано:

Боженко Сергій Миколайович

Болгак Юлія Дмитрівна

Гвелесіані Ліана Джимшерівна

Гичук Оксана Олегівна

Голубова Тетяна Олександрівна

Дячук Віталій Тарасович

Жеребний Святослав Олегович

Задорожна Євгенія Євгенівна

Захарченко Антоніна Василівна

Зварич Роман Ігорович

Зюзін Віталій Олегович

Казора Іван Миколайович

Кот Яна В’ячеславівна

Кубай Віра Віталіївна

Лапіна Софія Юріївна

Пашкевич Тетяна Дмитрівна

Рєпіна Аліна Ігорівна

Римар Ольга Василівна

Соловйова Анастасія Ігорівна

Ступарь Юлія Василівна

Швайка Олена Сергіївна

Юхименко Ігор Ігорович

Яковенко Анастасія Андріївна

Шановні переможці, будь ласка, підтвердіть участь у моделюванні до 22 березня, 16:00. У разі, якщо ми не отримаємо вашої відповіді, до участі в моделюванні автоматично буде зарахований конкурсант з резерву.

Деталі підтвердження участі шукайте на своїх електронних скриньках 18 березня. 

Дякуємо всім, хто зацікавився «Лігою молодих парламентарів» та взяв участь у конкурсі. Стежте за нашими новинами – попереду на вас чекає ще більше можливостей від ГО «Ліга інтернів»!

За довідками звертайтеся:

Ligamp2016@gmail.com
066-764-68-08 (Марія),
093-824-78-39 (Мар’яна),
067-179-84-17 (Юлія).

Українська