Завершено конкурс на участь у Програмі стажування в місцевих органах влади Київської області

22 березня завершився конкурс на участь у Програмі стажування в місцевих органах влади, що реалізується Молодіжною громадською радою при голові Київської обласної державної адміністрації, управлінням молоді та спорту КОДА та ГО «Ліга інтернів».

Загалом на конкурс ми отримали 52 анкети. Найбільше аплікаційних форм надійшло від представників міст Ірпінь, Біла Церква, Бровари та Фастів.

Серед аплікантів 30 дівчат та 22 хлопці. Серед конкурсантів найбільше економістів, педагогів, юристів та політологів.

Олександр Крамар, один із координаторів проекту:

«Покращити життя громадського суспільства ми можемо лише завдяки активному долученню молоді до роботи місцевих органів влади. Той досвід, який отримає молодь на стажуванні, вона зможе використовувати для ефективної побудови своєї роботи в майбутньому. 

Дуже приємно бачити велику кількість анкет для участі у конкурсі стажування. Ми разом із командою приємно здивовані такою активності молодих людей і бачимо, що ми вірно обрали проект для розвитку молодіжної політики Київщини».

Попереду на нас чекає опрацювання аплікаційних форм та визначення учасників першої Програми стажування в місцевих органах влади Київської області.

Українська