Визначено півфіналістів конкурсного відбору на участь у Програмі стажування молоді в Апараті Верховної Ради України в 2019 році

1

Акуленко Лілія Миколаївна

2

Александров Дмитро Олексійович

3

Бабій Юлія Михайлівна

4

Бардадим Юлія Володимирівна

5

Безніс Лілія Олександрівна

6

Бендерська Тетяна Владиславівна

7

Білан Аделіна Василівна

8

Біланіна Олена Володимирівна

9

Білянський Михайло Миколайович

10

Богданова Тетяна Вадимівна

11

Богдановська Марія Петрівна

12

Бондаренко Олексій Олексійович

13

Борисенко Єлизавета Сергіївна

14

Брикайло Юрій Ярославович

15

Бурянов Денис Маратович

16

Василець Олеся Олександрівна

17

Виноградова Владислава Олександрівна

18

Винокурова Ксенія Юріївна

19

Войциховська Катерина Василівна

20

Гевчук Анастасія Ігорівна

21

Гернага Юрій Омелянович

22

Гессен Євген Євгенович

23

Гой Ірина Миколаївна

24

Горобець Мар'яна Іванівна

25

Горовцова Мар'я Вікторівна

26

Городиловська Марія Тарасівна

27

Грабар Ліна Юріївна

28

Гречко Алла Володимирівна

29

Гришко Альона Сергіївна

30

Губський Владислав Миколайович

31

Гудима Вікторія Борисівна

32

Гуменний Андрій Леонідович

33

Демірджаєва Мавілє Нариманівна

34

Деркач Яна Олександрівна

35

Діденко Єлизавета Андріївна

36

Дмитрів Олена Василівна

37

Домбовський Артур Валерієвич

38

Домбровська Наталія Сергіївна

39

Домрін Олександр Сергійович

40

Дьомочка Ганна Вадимівна

41

Євтушик Марина-Катерина Вадимівна

42

Єрофєєв Андрій Сергійович

43

Єфремов Вадим Валерійович

44

Єщенко Ганна Русланівна

45

Жукевич Степан Андрійович

46

Жураківська Катерина Анатоліївна

47

Каменчук Марія Петрівна

48

Карабач Марія Василівна

49

Карєв Максим Олегович

50

Кєєр Олена Сергіївна

51

Кисіль Катерина Вікторівна

52

Кіріченко Станіслав Анатолійович

53

Кіхтяк Юлія Андріївна

54

Ковальов Ярослав Сергійович

55

Ковба Анастасія Миколаївна

56

Ковтун Ганна Олександрівна

57

Козоглу Катерина Юріївна

58

Колесник Олександр Володимирович

59

Кольгофер Алла Іванівна

60

Комар Віталій Олегович

61

Корж Євген Олександрович

62

Корнецький Василь Ілліч

63

Корнілова Татяна Олександрівна

64

Костинюк Олена Володимирівна

65

Костюченко Олег Миколайович

66

Красновид Анастасія Вікторівна

67

Крук Олексій Ігорович

68

Кубаєнко Андрій Володимирович

69

Кузін Олег Олегович

70

Кучерява Зореслава Іванівна

71

Лазня Анастасія Ігорівна

72

Левицький В'ячеслав Андрійович

73

Левченко Єлизавета Миколаївна

74

Легомина Владислав Валерійович

75

Леоненко Ігор Володимирович

76

Локтєва Катерина Петрівна

77

Лук'янюк Ілона Юріївна

78

Мазур Софія Євгеніівна

79

Максименко Владислав Сергійович

80

Маліборський Назарій Володимирович

81

Матвієнко Анастасія Вікторівна

82

Маценко Олександр Володимирович

83

Микитенко Марина Віталіївна

84

Мироненко Серафим Костянтинович

85

Михалковська Єлизавета Володимирівна

86

Михальчук Богдан Сергійович

87

Мойсеєнко Софія Юріївна

88

Недвецький Данило Григорович

89

Никифоров Єгор Вікторович

90

Ніколєнко Іван Васильович

91

Овчарук Евеліна Вікторівна

92

Олешко Анастасія Володимирівна

93

Орисюк Вікторія Володимирівна

94

Осипенко Інна Олегівна

95

Осипчук Марія Геннадіївна

96

Пастух Тетяна Романівна

97

Паткевич В'ячеслав Олександрович

98

Передерій Тетяна Сергіївна

99

Перепелиця Анастасія Євгенівна

100

Петренко Валентина Петрівна

101

Петрик Віталій Володимирович

102

Печура Лілія Олександрівна

103

Пещанська Анна Євгеніївна

104

Пилипак Анастасія Ігорівна

105

Пілянський Степан Ярославович

106

Покормяк Аліна Юріївна

107

Приходько Анна Олександрівна

108

Прокоф'єва Олена Володимирівна

109

Райчук Людмила Анатоліївна

110

Рак Оксана Володимирівна

111

Ребезюк Владислав Михайлович

112

Рибалка Юлія Анатоліївна

113

Розмаріцина Наталія Анатоліївна

114

Росохата Дар'я Іванівна

115

Рудік Олександр Володимирович

116

Рябченко Валерія Вікторівна

117

Самойленко Юлія Сергіївна

118

Семанів Вікторія Василівна

119

Семенчук Роксолана Тарасівна

120

Семенюк Яна Ігорівна

121

Семижон Алла Володимирівна

122

Сергійчук Мирослава Сергіївна

123

Сєчіна Сабіна Ігорівна

124

Сивак Єлизавета Іванівна

125

Сімахова Анастасія Олексіївна

126

Смалюк Зоряна Михайлівна

127

Содель Софія Володимирівна

128

Солов'ян Володимир Сергійович

129

Сомова Катерина Віталіївна

130

Сотничек Олена Володимирівна

131

Старцева Вікторія Сергїївна

132

Ступак Юлія Олександрівна

133

Суходольська Олена Ігорівна

134

Таран Ганна Вадимівна

135

Таргоній Анна Володимирівна

136

Тесля Роман Олександрович

137

Тістечок Ольга Василівна

138

Ткаленко Євген Олександрович

139

Тодоріко Аліна Дмитрівна

140

Устимчук Юрій Володимирович

141

Фельська Оксана Сергіївна

142

Хижняк Юлія Олегівна

143

Хіхлашко Руслана Володимирівна

144

Цюк Христина Василівна

145

Чорна Марина Дмитрівна

146

Шаварин Андрій Тарасович

147

Шилова Юлія Сергіївна

148

Шимків Світлана Анатоліївна

149

Шимон Костянтин Іванович

150

Шлієнко Владислав Володимирович

151

Шматков Роман Борисович

152

Шуневич Катерина Андріївна

153

Щавінська Анна Леонідівна

154

Юдович Вадим Михайлович

155

Якименко Ольга Іванівна

 

Загалом на конкурс отримано 337 аплікаційних форм. Кожна аплікаційна форма була закодована та оцінювалася щонайменше п’ятьма членами Комісії, до складу якої ввійшли представники Апарату ВРУ та ГО «Ліга інтернів», випускники Програми стажування.

Усі півфіналісти отримають на свої електронні скриньки листа з додатковою інформацією та точною датою співбесіди.

Якщо Ви не знайшли своє прізвище у списку півфіналістів конкурсу на участь у Програмі стажування молоді в Апараті Верховної Ради України в 2019 році, дякуємо за інтерес до Програми та рекомендуємо взяти участь у конкурсному відборі наступного року.

ІІ тур Конкурсу – співбесіда з Комісією з питань стажування в Апараті Верховної Ради України, що відбудеться у м. Київ орієнтовно 22–25 січня 2019 р.

На співбесіді конкурсантам будуть поставлені питання, що стосуються зазначеної в аплікаційній формі інформації, професійного фаху, а також політичної системи України. При оцінюванні будуть враховуватися відповіді на зазначені питання, відповідність знань та досвіду конкурсанта роботі бажаному підрозділу стажування, логічність та послідовність викладу думок.

Орієнтовний перелік запитань для підготовки до співбесіди можна завантажити тут.

Точні дати своїх співбесід конкурсанти отримають по електронній пошті.

Контакти:

Тел.: (044) 255-92-44
e-mail: liga.interniv@gmail.com
web-site: www.interns.org.ua
https://www.facebook.com/internsleague/

Undefined