2015

8 грудня
Семінар «Адміністративна реформа та децентралізація як фактор успіху для майбутнього розвитку України» за участю німецького експерта, проф., д-ра Георга Мільбрадта, прем’єр-міністра Федеральної землі Саксонія (Німеччина) у відставці.

3 грудня
Круглий стіл «Порівняння результатів діяльності податкових адміністрацій як ефективний інструмент реформування податкової системи. Досвід Німеччини» за участю німецького експерта, керівника підрозділу Податкової служби землі Баварія Фолькера Гілліара.

19 листопада
Круглий стіл «Реформування Податкової адміністрації. Досвід Німеччини та ЄС» за участю експерта, аудитора Федеральної центральної податкової служби Німеччини Штеффена Шольце.

15 жовтня
Семінар-презентація практики кайдзен (безперервне удосконалення), що застосовується в японській моделі управління, за участю колишнього керівника проектів компанії «Тойота Мотор Європа» в головному офісі компанії в Бельгії Ї Джанг.

2 вересня
Круглий стіл «Реформування податку на додану вартість в Україні. Досвід Німеччини та ЄС» за участю німецьких експертів з питань податку на додану вартість Штефана Фьосселя та Себастіана Ройта з Баварської земельної податкової адміністрації.

13 липня
Круглий стіл «Британська податкова система. Податок на доходи фізичних осіб» за участю британських експертів з питань податку на доходи фізичних осіб Джефрі Майкла Дейвенпорта та Пітера Сідхауса з Королівського податкового та митного відомства.

21 травня
Круглий стіл «Фінансове правосуддя та судова організація в Німеччині. Європейський досвід. Перспективи фінансового правосуддя в Україні» за участю німецького експерта з питань  фінансового правосуддя та судової організації в податковій та митній сфері, судді Федерального фінансового суду Німеччини професора Гаральда Ятцке.

10 квітня
Семінар «Реформа міжбюджетних відносин в Україні» за участю німецького експерта, професора, члена Вченої ради Міністерства фінансів, експерта з питань фіскальної децентралізації Хорста Циммерманна.

7 квітня
Семінар «Рекапіталізація банків» за участю німецького експерта, члена Правління Німецького Федерального Банку у відставці Ганса Рекерса.

26 березня
Слухання у Комітеті ВРУ з питань бюджету, присвячені обговоренню законопроекту «Про Рахункову палату України».

17 березня
Семінар «Добровільне об’єднання та співробітництво територіальних громад» за участю німецького експерта, професора, державного секретаря Німеччини у відставці, експерта з питань децентралізації влади та реформи державних адміністрацій Дітера Шіманке.

15 січня
Семінар «Середньострокове бюджетне планування та прогнозування» за участю німецького експерта з питань середньострокового бюджетного планування та прогнозування, колишнього Державного секретаря Федерального міністерства фінансів Німеччини» Герда Елєрса.

Українська