25 інтернів закінчили Програму стажування в Адміністрації Президента України

27 квітня 2018 року відбулося урочисте закриття Програми стажування в Адміністрації Президента України, випускниками якої стало 25 осіб.

Протягом шести місяців учасники Програми працювали в десяти структурних підрозділах Адміністрації Президента України, а також відвідували навчальні заходи, лекції та зустрічі, організовані ГО «Ліга інтернів».

З вітальним словом до випускників звернулися керівник Департаменту управління персоналом АПУ Лілія Мартинюк та заступник керівника цього департаменту Марія Стецюк, безпосередні керівники стажування інтернів Ярослав Сидорович, керівник Головного департаменту з питань впровадження реформ, та Сергій Лещенко, керівник департаменту Головного департаменту зовнішньої політики та європейської інтеграції.

Марія Савіна, виконавча директорка ГО «Ліга інтернів» подякувала Адміністрації Президента за співпрацю, а випускникам – за віддану роботу на волонтерській основі: «На вашому прикладі я пересвідчилася в тому, що є люди, які готові працювати самовіддано, чесно і на благо України».

Завершився урочистий захід врученням сертифікатів.

Більше фото за посиланням: goo.gl/pm87Xa.

2018.04.27._zakryttya_apu_1.jpg

Українська