26 інтернів розпочали стажування в Адміністрації Президента України

25 жовтня відбулося офіційне відкриття Програми стажування в Адміністрації Президента України в 2017–2018 рр.

В урочистому заході взяли участь керівник Апарату АПУ Олексій Дніпров, завідувач Відділу забезпечення зв’язків Президента України з КМУ Богдан Тирусь, член Правління ГО «Ліга інтернів» Марія Гелетій та безпосередньо учасники Програми.

Олексій Дніпров привітав інтернів з початком нового етапу в професійному житті та побажав завзяття в роботі й реалізації своїх знань і навичок і, звичайно, набуття нових. Він наголосив на тому, що сьогодні в Україні існують всі умови для соціальних ліфтів, і Програма стажування – один з них, а також побажав не втратити шанс на власний професійний розвиток.

Богдан Тирусь наголосив на успішному досвіді реалізації Програми в минулому і висловив сподівання, що й цьогорічні інтерни не підведуть, а стажерам свого відділу пообіцяв цікаву роботу та залучення до реалізації актуальних проектів.

Марія Гелетій побажала інтернам бути активними з першого дня стажування, ініціативними, розвиватися, стежити за процесами, які відбуваються в Україні та світі, ставити цілі і досягати їх, нових відкриттів та самим стати відкриттям для своїх підрозділів.

Наприкінці інтерни отримали посвідчення учасника Програми стажування в Адміністрації Президента України в 2017–2018 рр. та зробили спільне фото.

Нагадаємо, що Програма стажування в АПУ реалізується з 2016 року на основі Меморандуму про співпрацю між АПУ та ГО «Ліга інтересів». Цього року її учасниками стало 26 осіб, які пройдуть стажування в 10 структурних підрозділах АПУ.

2017.10.25._vidkryttya_apu.jpg

Українська