Антон Геращенко розповів інтернам про головні політичні проблеми держави

4 лютого під час традиційного інтернівського дня заступник Міністра внутрішніх справ, співзасновник Українського інституту майбутнього Антон Геращенко провів вільне спілкування за темою «Головні проблеми України у внутрішній та зовнішній політиці».  

 

У своїй презентації спікер наголосив на основних ключових проблемах України та попросив учасників виявити серед них найактуальнішу:

- корупція;

- неефективне державне управління;

- тотальна недовіра громадян до влади;

- зневіра у власні сили.

 

Учасники дискусії погодились, що саме завдяки недостатньо ефективному державному управлінню Україна не може реалізувати свій потенціал на сто відсотків, а через відсутність достатнього досвіду державотворення країна отримувала внутрішню нестабільність і зовнішні подразники.

 

Антон Геращенко наголосив: «Лише особистий досвід кожного з молоді може підвищити ефективність діяльності органів державної влади в усіх сферах життя».

Лекція була дуже актуальною, оскільки окрім знайомств з іншими спікерами, громадськими діячами, учасники Програми мають поглибити знання та мати неупереджене бачення на реальний стан речей в українській політиці.

 

Іван Вдовиченко

Інтерн Управління забезпечення міжпарламентських

 зв`язків Апарату Верховної Ради

Undefined