Боротися з фєйками та вчитися по всіх фронтах – мотиваційна лекція з народним депутатом Ігорем Лапіним

1 лютого учасники Програми стажування в Апараті Верховної Ради зустрілись з екс-командиром другої роти батальйону «Айдар» українським політиком, народним депутатом восьмого скликання Ігорем Лапіним.

На початку спічу загартований боями на Сході політик порадив інтернам завжди бути готовими вчитися та черпати нові знання як від друзів, так і від ворогів.

«Треба вчитися і в болота – у людей, які навіть не мають власної думки. І в друзів, і у ворогів. Пам’ятайте, треба вчитись у всіх. Ніколи не знаєш, де можна отримати нові знання».

Протягом виступу політик торкнувся усіх граней нинішнього суспільно-політичного життя України. На думку Ігоря Олександровича, українська молодь має рухатися уперед, будувати державу, відходити від «совкових» канонів та створювати власну Батьківщину.

Окрему увагу народний депутат приділив боротьбі із фейковою інформацією у соціальних мережах та ЗМІ. На думку пана Лапіна, саме від рівня професійної свідомості журналістів та громадськості залежить і якість українського політичного життя.

Наприкінці зустрічі інтерни мали змогу поставити питання народному депутату. У більшості з них молоді політики та держслужбовці торкнулися можливих загроз української державності як від внутрішнього ворогу – корупції та радикалізму, так і зовнішнього – агресії з боку сусідів.

Віталій Тисячний,
інтерн Секретаріату Голови ВРУ
Фото Миколи Куцинди та Ірини Овчар

2018.02.01._lapin_5.jpg

2018.02.01._lapin_2.jpg

2018.02.01._lapin_3.jpg

2018.02.01._lapin_1.jpg

2018.02.01._lapin_4.jpg

Українська