Екватор стажування відзначився для 12 інтернів отриманням сертифікатів про завершення курсу з аналізу гендерної політики

«Немає нічого кращого, як живити повагу
до будь-якого представника роду людського і
вести себе з оточуючими так, щоб у відповідь
отримувати бажані вчинки».
Конфуцій

З лютого по травень тривав навчальний курс з ґендерного аналізу державної політики, який завершився врученням сертифікатів успішним слухачам 16 травня. «Беззаперечно, ґендер – це про цінності! І я бажаю випускникам не намагатися бути кращими за когось. Я бажаю їм бути найкращими у своїй сфері», – привітала інтернів пані Олена Суслова, авторка курсу, експертка Програми USAID РАДА.

Основною метою навчання було підвищити рівень знань та вмінь інтернів з аналізу державних політик та нормативно-правових актів на ґендерні аспекти задля формування ґендерно-коректного парламенту, інтегрування принципу рівних прав та можливостей жінок та чоловіків у державну політику.

Варто зазначити, що цьогорічна група була найбільшою за кількістю зацікавлених інтернів та найбільш гендерно-збалансованою (адже випускниками курсу стало 7 інтернок та 5 інтернів).

«Я думала, що ґендер – це не про нашу країну. Мені здавалося, що вся ця тема штучно створена в реаліях нашої держави, оскільки я ніколи не зустрічалася у своєму житті із гендерною дискримінацією. Проте чим більше знань та інформації я отримувала, тим більше розвіювався мій скептицизм щодо важливості ґендерної політики в Україні!» – зізнається випускниця курсу Дар'я Тимошенко.

Зазначимо, що курс складався із практичних занять (семінарів), написання власної аналітичної роботи та її захисту. Після успішного оволодіння теоретичною частиною матеріалу інтерни здійснили справжній науковий пошук та проаналізували різноманітні сфери життя українців та аспекти законодавства на ґендерний компонент. Інтерни вивчали базові концепції ґендерного аналізу, механізми інтегрування принципу рівних прав та можливостей жінок і чоловіків в державну політику, займалися ґендерно-правовою експертизою законодавства.

У результаті – 12 повноцінних аналітичних робіт, але це, за словами інтернів, лише початок!

Дякуємо Програмі USAID РАДА за надану можливість навчання інтернів та особисто Олені Сусловій за надцінні знання, якими вона охоче ділиться з новою генерацією!

2017.05.16._gender_4.jpg

2017.05.16._gender_5.jpg

2017.05.16._gender_3.jpg

2017.05.16._gender_2.jpg

2017.05.16._gender_1.jpg

teleguzova.jpgОлександра Телегузова,
інтернка Програми USAID РАДА

Українська