Інтернам розповіли, як «вижити» у під час стажування у Апараті Верховної Ради України

Сатиричний воркшоп «Як вижити в парламенті» провела випускниця Програми стажування молоді у ВРУ 2019 року Олена Костинюк.

Перший тиждень стажування у Верховній Раді був надзвичайно насиченим, він включав і зустрічі з багатьма успішними випускниками Програми стажування. Лише особистий досвід може передати усе різноманіття емоцій та кращі настанови щодо проходження стажування.

Саме тому Головна консультантка відділу моніторингу Інформаційного управління Апарату Верховної Ради України Олена Костинюк провела інтерактивну зустріч з інтернами та відповіла на найактуальніші питання. Зокрема, інтернів цікавило:

 

  • Як спілкуватися з іншими людьми?
  • Які завдання "дають" інтернам на початку стажування?
  • Як «не вдарити в бруд обличчям»?
  • Які перспективи після проходження стажування?
  • Скільки нових контактів повинно бути в тебе в телефонній книзі, щоб ти став успішним інтерном?

Під час першого рольового інтерактиву інтерни та інтернки мали можливість перевірити свої знання процедур, графіків і таємних переходів Верховної Ради України. Тепер інтерни можуть відчувати себе студентами Хоґвартсу, блукаючи підземеллями Верховної Ради.

Також учасники взяли пограли у гру "Червоне і чорне", яка спрямовувалася на побудову міцної і злагодженої команди. Інтерни під час цієї гри мали нагоду домовлятися, аналізувати ходи суперників та ухвалювати правильні рішення.

Лекція Олени надихнула інтернів на нові звершення. А для цього треба бути наполегливим командним гравцем, який вдало налагоджує комунікацію, є відповідальним на позитивним і тоді неодмінно усе вдасться!

Володимир Якубовський

інтерн Секретаріату Комітету ВРУ з питань цифрової трансформації

Undefined