Інтерни дискутували про зовнішню політику України разом з Григорієм Фроловим

25 лютого відбулась зустріч учасників Програми стажування із Григорієм Фроловим - директором «Дома Свободной Росии» у Києві.

В умовах політичних розладів страждають люди, які в силу територіальних обставин, стали заручниками політичних розладів на своїй території. У своїй промові Григорій Фролов неодноразово наголошував, що перш за все, його команда намагається вести комплементарну та юридичну допомогу проти порушення прав громадян у Росії, Україні, території Криму та віднедавна і у Білорусії. Вони реалізовують освітні проекти для громадян, які намагаються виїхати із країни та політичної підтримки.

Слід підкреслити, що Фонд «Дома Свободной Росии»  – це недержавна, неекономічна  організація, створена російськими емігрантами в США для об’єднання російського суспільства закордоном, підтримки про – демократичних сил всередині Росії та співпраці із західними експертними організаціями.

Фонд був створений у 2014 році у Вашингтоні, групою російських емігрантів. Підставою для створення стали політичні зміни у країні. «Дом Свободной Росии»  – це перш за все програма допомоги політичним в’язням, біженцям та політично незахищеним особам, які перебувають на окупованих територіях та потребують юридичної підтримки. За період своєї дільності  було реалізовано цілий ряд проектів на підтримку російських про-демократичних рухів, проектів, пов’язаних з допомогою російським і українським політичним в’язням, російським емігрантам, а так само проектів в сфері боротьби з пропагандою. Також важливе місце у роботі «Дома Свободной Росии» у Києві  –  є аналітика та дослідження політичного стану Росії.  

 

Мар’яна Хороша,

інтернка Інформаційного управління,

Освітній центр Верховної Ради України

Undefined