Інтерни Програми 2021 зустрілись з випускниками минулорічних Програм

Інтерни Програми стажування зустрілись з випускниками минулорічних Програм

Ця зустріч стала гарною нагодою для спілкування і людьми, що вже набули неоціненного досвіду та пройшли шлях інтернів.

 

На першому тижні стажування в Апараті Верховної Ради України відбулась зустріч із випускниками минулорічних програм стажування. Із числа випускників поділитись досвідом завітали Наталія Кучеренко (2013 рік стажування), Антон Моргун (2018), Володимир Антків (2013), Денис Соболь (2018) та Михайло Лейченко (2017). Їхні розповіді не тільки розкрили спектр можливостей, що чекають попереду цьогорічних інтернів, а й підготували до випробувань на міцність. Найголовніше, що їм вдалося - надихнути молодь на нові звершення.

 

Кожен з інтернів мав змогу поділитись своїми планами, надіями та мріями. І випускники показали, що все це піддається здійсненню, варто лише докласти зусиль. Справа навіть не стільки у відмінному навчанні під час проходження стажування, скільки у наполегливій роботі над собою. Саме комплексна робота над власними внутрішніми перепонами та труднощами долання ситуацій, що виходять за межі попереднього життєвого досвіду - запорука успіху. Звісно, не можна забувати й про роботу в команді. З однодумцями та соратниками поряд досягнення мети стає лише питанням часу.

 

Залишилось приємне враження від простого та відкритого спілкування, з яким випускники звернулися до інтернів.

Слова випускників наштовхнули роздуми про те, як діяти далі, як створювати своє світле майбутнє тут і зараз. Найголовніше, на що наголошували випускники, це те, що наша сила у вмінні налагоджувати комунікацію та тримати зв’язок між собою.

  Мар’яна Хороша,

  інтернка Інформаційного управління,

Освітній центр Верховної Ради України

 

Undefined