Інтерни вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні

У четвер, 18 лютого, з нагоди Дня пам'яті Героїв Небесної Сотні, що відзначається щорічно 20 лютого, як день найжорстокіших розстрілів на Майдані Незалежності, що ознаменував невідворотні зміни у ході масових протестів, більш відомих під назвою «Революція Гідності», до інтернів завітав народний депутат України 7-8 скликань, голова Правління ГО «Ліга інтернів» Валерій Карпунцов. Як безпосередній свідок тих подій, у своїй розповіді спікер повідав інтернам про свої особисті переживання щодо тих страшних подій, які відбувалися протягом січня-лютого 2014 року на головній площі країни. Він не зміг не оминути увагою про деякі негативні наслідки Революції, які українське суспільство відчуває вже сьомий рік поспіль.  Як зазначає пан Валерій, революція сталася завдяки тим життям, які поклали наші співгромадяни, як і Небесна Сотня, так і захисники, які загинули під час проведення АТО/ОСС на Сході нашої держави.

«Не бійтеся говорити про ці жертви, обговорювати загиблих людей, ті події, що відбулися!» – постійно наголошував Валерій Віталійович поміж своїх спогадів за весь час бесіди. У такий спосіб він хотів зауважити, що інтерни – представники того самого молодого покоління, яке повинно пам’ятати та аналізувати ці трагічні події й далі робити відповідні висновки при прийнятті складних рішень всеукраїнського масштабу.

Наприкінці зустрічі очільник ГО «Ліга інтернів» люб`язно відповів на численні запитання слухачів, давав необхідні поради щодо особливостей внутрішньої політики країни, прикладами особистого професійного та життєвого досвіду. Зі слів учасників зустрічі – їм дуже сподобалася щира відкритість Валерія Віталійовича та бажання допомогти інтернам у їх розумінні тих чи інших політичних процесів, які пережила та переживає зараз наша країна.

Потім до інтернів завітав Микола Карпюк -  український громадський та політичний діяч, активний учасник подій Революції Гідності, політв’язень Кремля. Він поділився зі слухачами своїми спогадами, надав чимало корисних життєвих порад та відповів на чимало запитань від учасників Програми стажування 2021.

Крім того, інтерни також отримати змогу також поспілкуватися з Миколою Мельником, активним учасником подій Революції Гідності, волонтером, добровольцем, політологом. Із самого початку події, Микола відразу проектував візит у відкриту зустріч-дискусію. Учасники той й діло, що постійно «допитували гостя» щодо його особистого бачення тих чи інших речей у політиці, громадській діяльності, та навіть особистому становленні гостя. Враховуючи той факт, що Микола родом з Одещини, він, користуючись тамтешнім гумором, відповідав точно, влучно, щоб кожний з інтернів максимально просто зрозумів його бачення.

 

Іван Вдовиченко

Інтерн Управління забезпечення міжпарламентських

зв`язків Апарату Верховної Ради

Undefined