Марина Сауляк – інтернка Програми стажування в Адміністрації Президента України

saulyak_maryna.jpg

Раді познайомити вас з інтернкою Програми стажування в Адміністрації Президента України в 2017–2018 рр. Мариною Сауляк.

Марина родом з Вінниці, проте вищу освіту вирішила здобувати в Києві. Вона закінчила бакалаврат Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка за спеціальністю «Міжнародні економічні відносини», де зараз продовжує навчання на здобуття ступеня магістра.

За словами Марини, можливість участі в Програмі вона розглядала як унікальну нагоду ознайомитися з механізмом функціонування державного органу та попрацювати в команді професіоналів, набути професійного та життєвого досвіду, виконуючи поставлені завдання. Окрім того, це була чудова можливість поглибити знання, здобуті під час навчання, застосувати їх на практиці, набути необхідних професійних навичок. За результатами конкурсного відбору Марина потрапила на стажування до Відділу забезпечення зв’язків Президента України з Кабінетом Міністрів України.

Дівчина зізнається, що загалом більшість очікувань справдилися, і ділиться враженнями від участі в Програмі: «Під час стажування вдалося відчути ритм щоденної роботи підрозділу, навчитися працювати з системою документообігу та зануритися в тонкощі функціонування екосистеми стартапів в Україні та за кордоном. Вразила теплота атмосфери в колективі, відкритість до спілкування, бажання ділитися досвідом та сприяти розвитку моїх професійних навичок. Вдячна за те, що мені завжди йшли назустріч, проявляли розуміння, чуйність та довіру в усіх аспектах. Подаючи заявку на участь у Програмі, я навіть не могла уявити, що, не зважаючи на серйозність і режимність установи, працівники тут такі щирі, відкриті та доброзичливі!» А одне з найяскравіших вражень у дівчини залишилося від участі в міжінтернівських турнірах «Що? Де? Коли?», де її команда двічі здобула призове місце.

Українська