Огляд е-петицій до ВРУ 10-16 вересня

Минулого тижня закінчився термін збору підписів на підтримку е-петиції про заборону ввезення, виготовлення, продаж і застосування інсектицидів на основі Імідаклоприду goo.gl/kYPAF7. З часу реєстрації вона трималася в топі е-петицій, які найчастіше підписують громадяни. Проте зібраних трохи більше 5 тисяч підписів недостатньо для того, щоб її розглянула Верховна Рада України, відповідь слід чекати від Відділу звернень громадян Апарату ВРУ.

Ще два тижні триватиме збір підписів за е-петицію «За заборону виробництва хутра в Україні» goo.gl/U2ZcWu, яку на сьогодні підтримало понад 7 тисяч громадян. Можливо, саме вона стане шостою «успішною» е-петицією до ВРУ? 

8 нових е-петицій було зареєстровано минулого тижня, жодна з яких поки що не має навіть 10 підписів підтримки. Проте порушувані теми доволі цікаві: право на евтаназію goo.gl/UDitmu, дозвіл на детективну діяльність goo.gl/iH9b97, зміна військового вітання goo.gl/Yw4eLu тощо. А також маємо ще одну е-петицію про скасування переходів між літнім та зимовим часомgoo.gl/KQ37VU

Ознайомитися з усіма е-петиціями можна на веб-порталі ВРУ: goo.gl/4XB8wE 

Матеріал підготовлено ГО «Ліга інтернів» за сприяння Програми USAID «РАДА», що виконується Фондом Східна Європа.

e-petyciyi_10-16_veresnya_velyka.jpg

Українська