Огляд е-петицій до ВРУ. 23-29 квітня

Продовжуємо спостерігати спад активності на веб-порталі Верховної Ради України: за минулий тиждень зареєстровано всього 5 нових петицій з доволі різних питань.

Лідерами за кількістю підписів протягом тижня залишаються е-петицій уже «традиційної» тематики: традиційні сімейні цінності та освіта.

Цікаво, що 27 квітня була зареєстрована е-петиція «Щодо розгляду та прийняття проекту Закону України №8321 «Про фахову передвищу освіту» goo.gl/m4jXAp, яка всього за кілька днів набрала майже чотири сотні підписів, що свідчить про доволі успішний старт та можливість її успіху в майбутньому.

Загалом же трійка лідерів за прихильністю громадян минулого тижня виглядає так:

1. Щодо захисту традиційних сімейних цінностей та інституту сім’ї goo.gl/HWzkg1

2. Щодо розгляду та прийняття проекту Закону №8321 «Про фахову передвищу освіту» goo.gl/m4jXAp

3. Для припинення пропаганди гомосексуалізму та захисту традиційних сімейних цінностей законодавчо встановити для цих пропагандистів довічне пов язання, з триманням їх у зонах для гомосексуалів зроблених умисно для відбування цього покарання goo.gl/EgEPCD

Лічені дні залишаються до закінчення збору підписів за першу зі списку е-петицію. Чи зможе вона повторити успіх подібної за порушеним питанням е-петиції «Просимо вжити заходів для припинення пропаганди гомосексуалізму та захисту традиційних сімейних цінностей» goo.gl/p52qdc, яка стала першою успішною е-петицією 2018 року, а офіційна відповідь на неї була розміщена на веб-порталі ВРУ 25 квітня, дізнаємося вже за кілька днів.

Детально ознайомитися із змістом е-петицій та підписати ті, думку яких поділяєте, ви можете на веб-порталі Верховної Ради України: goo.gl/gqdsiH.

Матеріал підготовлено ГО «Ліга інтернів» за сприяння Програми USAID «РАДА», що виконується Фондом Східна Європа.

e-petyciyi_23-29_kvitnya_velyka.jpg

Українська