Огляд е-петицій до ВРУ. 3-9 вересня

Протягом минулого тижня було зареєстровано 9 е-петицій до ВРУ, проте значної підтримки серед громадян вони не мали: жодна не набрала більше 10-ти підписів.

Проте доволі активними були прихильники е-петиції «За заборону виробництва хутра в Україні», які віддали їй понад 4 сотні підписів за 7 днів. Для того, щоб вона стала успішною та була розглянута Верховною Радою України, потрібно зібрати ще 18 тисяч підписів за менш ніж місяць.

Е-петиції про скасування літнього та зимового часу вже стали доброю традицією восени на навесні. Маємо вересневого первістка: «Часовой пояс ПРОШУ ОСТАВИТЬ ЛЕТНЕЕ ВРЕМЯ В УКРАИНЕ НАВСЕГДА.МНОГИЕ СТРАНЫ УЖЕ ЖИВУТ ЗИМОЙ ПО-ЛЕТНЕМУ ВРЕМЕНИ» goo.gl/o9T1gX.

Мають громадяни зауваження і до запроваджених з 1 вересня бейбі-боксів «Видача бебі-боксів новонародженим з 1 вересня 2018 року» goo.gl/wQetXN.

Не оминули вони й теми податків, референдумів, депутатської недоторканості тощо, з текстами цих е-петицій можна ознайомитися на веб-порталі Верховної Ради України: https://itd.rada.gov.ua/services/Petitions/

Матеріал підготовлено ГО «Ліга інтернів» за сприяння Програми USAID «РАДА», що виконується Фондом Східна Європа.

e-petyciyi_3-9_veresnya_velyka.jpg

Українська