Огляд е-петицій до ВРУ. 5-11 лютого 2018 року

Продовжуємо спостерігати неабияку активність на веб-порталі Верховної Ради України в розділі електронних петицій. Минулого тижня було зареєстровано 13 нових е-петицій, які охоплюють широке коло питань – від чаклунських (це не жарт!) до традиційних пільгових і мінімальної зарплатні.

За результатами тижня особливо виділяються дві е-петиції, які мали найбільшу підтримку серед громадян, обидві стосуються питання захисту традиційних сімейних цінностей. Одна з них «Просимо вжити заходів для припинення пропаганди гомосексуалізму та захисту традиційних сімейних цінностей» goo.gl/GEwL62, створена ще в січні, за тиждень набрала понад 1100 підписів. Інша з подібним заголовком була зареєстрована на початку лютого й отримала підтримку кількох десятків осіб. На їх прикладі бачимо типову помилку, коли створюється кілька е-петицій, які торкаються подібних питань, таким чином, вони розпорошують підтримку своєї цільової аудиторії.

Не обійшлося й без е-петицій, які прагнуть впливати на роботу Парламенту та народних обранців: заробітна плата, кількість парламентарів goo.gl/qCEpcs, публічні вклади goo.gl/Juca6D і навіть сама будівля Парламенту goo.gl/TZjs4X тощо. 

Ознайомитися з текстами всіх петицій та підтримати ті, які вам імпонують, можна тут: goo.gl/wht9Rr

Матеріал підготовлено ГО «Ліга інтернів» за сприяння Програми USAID «РАДА», що виконується Фондом Східна Європа.

e-petyci_5-11_lyutogo_velyka.jpg

Українська