Огляд е-петицій до ВРУ. Серпень 2018

Поки ми підбивали підсумки за серпень у сфері електронних петицій до ВРУ, сьогодні, 7 вересня, закінчився термін збору підписів за е-петицію «Встановити контейнери для сортування сміття» goo.gl/c7KZ2A. Незважаючи на те, що вона протягом останнього місяця трималася в топі, 468 підписів недостатньо для розгляду Верховною Радою України, відповідно до процедури відповідь на неї підготує Відділ з питань звернень громадян.

Загалом протягом місяця було подано 18 електронних петицій до Верховної Ради України, більшість з яких набрали лічені підписи підтримки. У серпні громадян турбувало питання тарифів мобільних операторів goo.gl/1t3vwd, goo.gl/FP99v5, було надано чимало «рекомендацій» з оподаткування, пільг, субсидій та заробітних плат goo.gl/xaTH8Z, goo.gl/GqWb2c, goo.gl/FW4fx6, goo.gl/a9XFvH тощо. Цікаво, що актуалізовувалася й виборча тема goo.gl/auMXj4, goo.gl/e3HgDW.

Не обійшлося у серпні й без «дотепних» е-петицій, як наприклад, пропозиції замінити військове звертання на «Ще не вмерла Україна» – «Слава Богу» goo.gl/bz5Xdh, надати статус столиці Львову goo.gl/96YzZg чи змінювати імена по батькові на власний розсуд goo.gl/EbPk2a тощо.

Детальніше ознайомитися з електронними петиціями до ВРУ можна на веб-порталі ВРУ.

Матеріал підготовлено ГО «Ліга інтернів» за сприяння Програми USAID «РАДА», що виконується Фондом Східна Європа.

e-petyciyi_serpen_velyka.jpg

Українська