Огляд електронних петицій до ВРУ 4 - 10 березня

За підсумками минулого тижня трійка е-петицій-лідерів за кількістю підписів виглядає так:

  1. Лідирує петиція щодо припинення повноважень членів Наглядової ради Національної суспільної телерадіокомпанії України cutt.ly/fwwgTT. Автор петиції звинувачує саме членів НСТУ в тому, що цього року на Євробачення не поїде представник з України. Цікаво, що зареєстровано ще дві петиції подібного змісту з однаковими вимогами.
  2. Другою за популярністю стала вимога законодавчо врегулювати використання канабісу в наукових цілях та надати можливість використовувати в медицині cutt.ly/BwwgOW. Канабіс широко використовується в ряді європейських країн та Сполучених Штатах для лікування тяжких хвороб. В Україні наразі його використання законодавчо заборонене.
  3. Багато голосів цього тижня громадяни віддали за пропозицію скасувати пільги та зменшити заробітну платню для депутатів. cutt.ly/vwwx0o

Традиційно серед нових петицій декілька стосується внесення змін до регламенту ВРУ або докорінних змін щодо форми правління, як от петиція про ліквідацію посади президента cutt.ly/6wwcO7.

Кілька петицій стосуються пенсійного віку: його зміни , права дострокового виходу на пенсію для певних категорій населення  або права працювати медикам-пенсіонерам .

Увагу привертає петиція з вимогою введення смертної кари для чиновників-корупціонерів, хоча петиція і не набрала багато голосів. Власне, Україна може пишатися тим, що належить до країн, де немає смертної кари.

Undefined