Оголошено конкурс на участь у Програмі стажування в Адміністрації Президента України в 2017-2018 рр.

vidbir_apu_2017.jpg

Адміністрація Президента України
та громадська організація «Ліга інтернів»
оголошують конкурс на участь у

ПРОГРАМІ СТАЖУВАННЯ
В АДМІНІСТРАЦІЇ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ
в 2017–2018 рр.

Відповідно до Меморандуму про співпрацю між Адміністрацією Президента України та громадською організацією «Ліга інтернів» оголошуємо конкурс на участь у Програмі стажування в Адміністрації Президента України в 2017–2018 рр.

Програма передбачає 6 місяців стажування (орієнтовно 2 жовтня 2017 – 2 квітня 2018 рр.) за формою «повний день» або «неповний день» у структурних підрозділах Адміністрації Президента України та Координаційному центрі забезпечення взаємодії з КМУ, а також додаткове навчання та участь у заходах з розвитку лідерського потенціалу.

Учасники (інтерни) Програми:

  • виконують завдання відповідно до своєї професійної компетенції та напрямків діяльності підрозділу стажування;
  • стають безпосередніми учасниками державотворчих процесів;
  • поглиблюють знання з окремих дисциплін, пов’язаних з роботою у сфері державної служби;
  • набувають професійних знань, умінь та навичок;
  • створюють фундамент для розвитку своєї кар’єри.

Загальні вимоги до конкурсантів:

- громадянство України;
- вік 23–32 роки;
- повна вища освіта;
- знання іноземної мови;
- вільне володіння програмним забезпеченням Office Microsoft;
- орієнтування в суспільно-політичному житті держави.

Детальні умови щодо віку, спеціальності, рівня володіння іноземною мовою, а також конкретних навичок, якими потрібно володіти для успішного стажування, виписано для кожного підрозділу окремо, посилання подані в аплікаційній формі.

Конкурсний відбір:

1 тур – заповнення аплікаційної форми. Дедлайн – 23:59 31 липня 2017 року.

Будь ласка, зверніть увагу, в аплікаційній формі наведено вичерпний перелік структурних підрозділів, а також вимог кожного з них до майбутнього інтерна.

2 тур – тестування та співбесіда з конкурсною комісією (орієнтовно перша половина вересня 2017 року).

Аплікаційна форма
Вимоги до фото

Заповнену аплікаційну форму та ваше фото надсилайте на електронну скриньку apu.application@gmail.com до 23:59 31 липня 2017 року. У темі листа, будь ласка, укажіть «Presidential Administration of Ukraine Internship application», а документи назвіть своїм прізвищем та ініціалами латиницею, наприклад: «ShevchenkoAM».

Неповні конкурсні пакети та аплікаційні форми без фото не будуть брати участь у конкурсі.

Рішення Відбіркової комісії остаточне, пояснення рішень не надаються. Скарги та апеляції щодо результатів конкурсного відбору не приймаються та не розглядаються.

Контакти:

тел./факс: (044) 255-92-44
e-mail: liga.interniv@gmail.com
web-site: www.interns.org.ua

Також радимо уподобати Fb-сторінки Адміністрації Президента України та ГО «Ліга інтернів», щоб бути в курсі останніх новин.

 

Довідкова інформація

Програма стажування в Адміністрації Президента була заснована в березні 2016 року відповідно до Меморандуму про співпрацю між Адміністрацією Президента України та ГО «Ліга інтернів». Її першими учасниками стало 17 осіб, які стажувалися протягом червня – листопада 2016 року в п’яти структурних підрозділах установи.

Мета Програми – надання можливості молодим фахівцям долучитися до роботи в органах державної влади та здобути практичний досвід роботи на державній службі в Адміністрації Президента України.

Інтерни беруть безпосередню участь у нормотворчому процесі та процесах підготовки державницьких рішень, набувають досвіду роботи в органах державної влади, що створює передумови для їх професійного зростання й успішної діяльності у публічному секторі.

Серед обов’язків інтернів (детальніше виписано щодо кожного підрозділу стажування, посилання в аплікаційній формі):

  • підготовка інформаційних та аналітичних матеріалів;
  • написання аналітичних та інформаційних звітів з проблематики чинного та проектного законодавства;
  • висвітлення діяльності підрозділу стажування на його інформаційних ресурсах;
  • виконання інших завдань, спрямованих на підвищення ефективності роботи підрозділу стажування.

Форми стажування:

а) повний день – розрахована як на тих, хто проживає за межами Києва, так і на мешканців столиці. Інтерни зайняті щодня з 9:00 до 18:00, тому студентам й аспірантам рекомендуємо перейти на навчання за індивідуальним графіком.

б) неповний день – розрахована на мешканців Києва або інших міст, які навчаються у Києві. Інтерни зайняті на стажуванні не менше чотирьох годин щодня. Програма не передбачає відсутність інтернів під час сесій.

У своїй роботі інтерни керуються чинним законодавством України, Положенням про учасника Програми стажування в Адміністрації Президента України та іншими документами, що визначають порядок проходження стажування.

 

Українська