Ольга Турчина: «Я прийняла рішення продовжити свою діяльність в одному з органів державної влади»

apu_turchyna.jpg

«Прагнучи до самовдосконалення, я прийшла до висновку, що активна та цілеспрямована людина може принести багато користі суспільству за умови, що вона має бажання, необхідний досвід, навички та можливості для реалізації своїх цілей.

Саме з цих міркувань я вирішила подати документи для участі в конкурсі, що надає можливість молодим, амбіційним людям долучитися до діяльності допоміжного органу, який забезпечує здійснення Президентом України повноважень, визначених Конституцією.

Станом на час проходження конкурсного відбору я була учасницею Програми стажування у Верховній Раді України, яка вже добігала кінця. Проте мала нестримне бажання продовжувати поглиблювати свої знання у юридичній сфері, сфері державного управління, аналізувати законодавство та пропонувати шляхи його оптимізації.

Такою можливістю для мене стала участь у Програмі стажування в Адміністрації Президента України.

Під час стажування я мала змогу взяти безпосередню участь у нормотворчому процесі та процесах прийняття державних рішень, набути відповідного досвіду роботи, що створило передумови для професійного зростання й подальшої успішної діяльності у публічному секторі.

Стажування не просто виправдало, але й перевершило мої сподівання. Одразу після його завершення я прийняла рішення продовжити свою діяльність в одному з органів державної влади вже у статусі державного службовця. Сьогодні я працюю в Національному агентстві України з питань державної служби.

Стажування – це чудова можливість зрозуміти, які реальні кроки можуть зробити посадові особи найвищих органів державної влади у напрямку покращення життєдіяльності українського суспільства.

А ще – це робота в чудовій команді, до складу якої входять справжні професіонали. Взаємодія з такими людьми надихає, змушує постійно йти вперед та самовдосконалюватися».

Українська