Орест Шегда»: «Не бійтеся дихати на повні груди, і нехай буде з вами успіх»

apu_shegda_orest.jpg

«Першою думкою при перегляді оголошення про конкурс на участь в Програмі стажування в Адміністрації Президента України було бажання ігнорувати його через зайнятість і 29-річний вік, проте бажання отримати цікавий досвід і відчути атмосферу Банкової зсередини нагадало, що справжнє життя починається в кінці зони комфорту.

Для участі в Програмі стажування обрав Головний департамент регіональної і кадрової політики через зацікавленість у проведенні децентралізації, особливостях регіональної політики та функціонуванні вертикалі влади.

З перших днів стажування сподівання отримати новий цікавий досвід почали себе виправдовувати, оскільки одразу відчув високий рівень довіри і пропозиції внести свій вклад у роботу департаменту.

За час стажування виконував цілу низку різноманітних за формою та змістом завдань і доручень, отримав неоціненний досвід участі в роботі органів державної служби та взаємодії між ними, долучився до вироблення і напрацювання нових смислів і засад у державній політиці, переосмислив своє бачення ролі та місця Адміністрації Президента у вертикалі влади, навчився багатьох важливих нюансів діловодства, значно підвищив знання у сфері чинного законодавства та набув навики організації державних заходів за участі найвищих посадових осіб держави.

Це були найшвидкоплинніші півроку в житті. Півроку, сповнені нових друзів, навичок, умінь, досвіду та емоцій.

Найбільше пишаюсь знайомством з великою кількістю нових талановитих людей, які надихали та ділилися життєвим і професійним досвідом протягом усього періоду стажування. Цими людьми були і працівники Адміністрації, й організатори стажування, і самі інтерни, і керівники місцевих державних адміністрацій, і діячі культури, і лауреати державних премій та нагород.

Я порівняв би стажування в Адміністрації Президента з ковтком свіжого гірського повітря у спекотний літній день у пустелі. Тож не бійтеся дихати на повні груди, і нехай буде з вами успіх!»

Українська