Останній день Орієнтаційного тижня

Магічна дата 11.11.11 виявилася для інтернів особливою не лише завдяки загадуванню бажань oб 11:11, а ще й тому, що це був останні день Орієнтаційного тижня.

На лекціях ми дізналися про Регламент Кабінету Міністрів України та інформаційне забезпечення діяльності ВРУ. А потім головне: інтерни знайомилися зі своїми керівниками стажування та підрозділами. Це була мить, якої всі по-справжньому чекали. Усіх цікавило: як приймуть? Що доручать? Хто там працює? На питання, чи хвилювалися інтерни перед походом у комітети та підрозділи, частіше відповідали ствердно.

Звісно, були й такі «передовики», хто вже кілька днів як познайомився зі своїм комітетом, майбутнім колективом та обов’язками. Проте для більшості саме п’ятниця стала днем знайомства.

К. Хитрик (Комітет з питань культури та духовності) розповідає: «Спочатку я хвилювалася, особливо коли нас раптово запросив голова комітету  – Яворівський В. О. Мене вразила увага з його боку: він розпитував нас про Програму, як потрапили на неї, які плани…».

Наприкінці дня інтерни жваво обговорювали, хто куди потрапив, ділилися враженнями, захоплено висловлювали очікування щодо майбутніх успіхів… Що ж, цей день, якщо вірити астрологам, сприяє здійсненню бажань.

Тож усім успіхів!

Солодар Марія,  
інтерн Комітету з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення 
діяльності Верховної Ради України
Українська