Парламентські слухання "Стан суспільної моралі в Україні"

«Ця тема і проблематика вперше обговорюється у сесійній залі українського парламенту, проте не вперше вона постає перед українським суспільством».

Учасникам Програми стажування у Верховній Раді України та центральних органах виконавчої влади пощастило вже під час Орієнтаційного тижня бути запрошеними на парламентські слухання на тему «Стан суспільної моралі в Україні».

Щоб краще зрозуміти, як правильно проводити та брати участь у слуханнях, інтерни отримали теоретичну інформацію на лекції і через годину побачили, як усе функціонує в стінах Парламенту. Додатково всі одержали спеціальне завдання проаналізувати, що на заході було зроблено добре, а що потребувало б доопрацювання. Інтерни уважно слухали виступи видатних українських діячів, науковців та політиків, доповіді голови Комітету з питань культури і духовності В. О. Яворівського, міністра культури України М. А. Кулиняка. Вів засідання заступник Голови Верховної Ради України М. В. Томенко.

Слухання відбулися відповідно до Постанови Верховної Ради України від 8 вересня 2011 року, до участі у них було залучено багато провідних фахівців та спеціалістів. Виступи були доволі аргументованими та супроводжувалися яскравими прикладами з реального життя. Доповідачі торкнулися широкого кола серйозних питань, зокрема: проблем алкоголізму та наркоманії, діяльності телерадіоорганізацій, відносин у сім’ї, духовної деградації тощо.

9 листопада 2011 року запам’ятається інтернам як день, коли Україна висловила свій протест проти деморалізації та низької духовності нації.

Дандерфер Маргарита, 
інтерн Управління забезпечення міжпарламентських зв’язків
Апарату Верховної Ради України

 

Українська