Презентації Програми стажування в Апараті Верховної Ради України у вересні

У вересні та на початку жовтня представники ГО «Ліга інтернів» відвідали чотири міста України – Чернівці, Дніпро, Краматорськ та Миколаїв, де презентували Програму стажування в Апараті Верховної Ради України.

На презентаціях йшлося про саму Програму стажування: яка її мета, для кого вона може бути цікава, з яких компонентів складається, у яких сферах реалізовуються її випускники, а також про умови відбору – вимоги до конкурсантів, перебіг І і ІІ турів конкурсу.

Подібні заходи потрібні для того, щоб ознайомити молодь з різних куточків України з можливостями, які перед ними відкриває Верховна Рада України для росту та реалізації професійного потенціалу, а також живого спілкування та безпосередніх відповідей на питання зацікавлених осіб.

Для нас надзвичайно приємно та важливо, що керівництво університетів, молодіжні організації і центри йдуть назустріч в організації презентацій та поширюють інформацію про них серед потенційних конкурсантів. Саме тому окремо хочемо подякувати співорганізаторам заходів у кожному місті.

2018.09.24._chernivci_2.jpg

2018.09.24._chernivci_1.jpg

м. Чернівці

Дякуємо Вікторії Гатрич, випускниці Програми 2015–2016 рр., а сьогодні – начальнику відділу з інформаційної діяльності та комунікації Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича. Вікторія не тільки ініціювала та організувала презентацію для студентів університету, а й поділилася власним досвідом участі в Програмі. Окрім того, на захід завітала випускниця 2017 року Діана Царенко, яка розповіла присутнім про те, чим їй запам’яталося перебування в стінах Парламенту.

м. Дніпро

Дякуємо керівнику Молодіжного центру Дніпра Ірмі Нініашвілі та Еліні Сорсорян за організацію презентації. Також раді були вітати на заході випускницю 2015–2016 рр. Марину Романенко, яка зараз мешкає у Дніпрі. Вона розповіла про власний досвід стажування.

м. Краматорськ

Дякуємо ректору Донбаської державної машинобудівної академії Ковальову Віктору Дмитровичу, ректору Донбаської національної академії будівництва і архітектури Кравцю Василю Анатолійовичу, в. о. першого проректора Донецького медичного університету Хрипаченку Ігорю Анатолійовичу за те, що відгукнулися на пропозицію та створили всі умови для того, щоб ознайомити студентів з Програмою стажування в Апараті Верховної Ради України, а також депутатці Краматорської міської ради Лілії Кісліциній за допомогу, поради та підтримку при підготовці заходів. 

м. Миколаїв

Дякуємо випускниці 2018 року Сніжані Ракчеєвій за організацію та Центральній бібліотеці імені М. Л. Кропивницького за теплий прийом і загалом можливість розповісти про Програму стажування для активної молоді міста.

Зараз ГО «Ліга інтернів» активно готується до початку конкурсного відбору на участь у Програмі стажування в Апараті Верховної Ради України в 2019 році.

Стежити за новинам можна на нашому сайті interns.org.ua, у Facebook, а у випадку питань пишіть на нашу електронну адресу: liga.interniv@gmai.com.

2018.09.26._kramatorsk_1.jpg

2018.09.26._kramatorsk_2.jpg

Презентації Програми стажування в Апараті Верховної Ради України проведено за підтримки Програми USAID «РАДА», що виконується Фондом Східна Європа.

 

Українська