Ранок з Миколою Княжицьким

15 грудня 2011 року увійшло в історію Програми парламентського стажування як день, насичений зустрічами із майстрами пера.

Інтерни ВРУ та ЦОВВ завдяки власній активності та ініціативі отримали нагоду провести не лише вечір, а й ранок разом із генеральним директором телеканалу «ТВі» Миколою Княжицьким.

Зустріч мала форму діалогу та виявилася надзвичайно інформативно насиченою. Інтерни зверталися до гостя з найрізноманітнішими питаннями, на які журналіст відповідав з професійною оперативністю. Питання торкалися актуальних проблем, зокрема принципів рекламування, фінансової рентабельності телеканалу, ефірної сітки та цільової аудиторії.

Питання реклами найбільше зацікавило інтернів. Було порушено цілу низку проблем українського телемовлення. Під час обговорення не залишилася поза увагою реклама заборонених у багатьох країнах товарів, наприклад алкоголю чи лікарських препаратів. Не став винятком і розгляд питання нормативно-правового регулювання наповнення рекламою ефірного часу та способів визначення вартості рекламного продукту.

Ця зустріч стала для інтернів надзвичайно корисною, адже вони дізналися про спосіб визначення рейтингу телеканалу та цільової аудиторії, формування бюджету телеканалу та його позиціонування, осягнули важливість засобів масової інформації (телебачення, Інтернет, радіо).

    

Базима Анна, 
інтерн Комітету з питань 
науки і освіти

 

 

 

 
Українська