Реформа державного управління: новації, що змінять систему

Про реформу державного управління, трансформацію міністерств, нові директорати та їх завдання, нову конкурсну процедуру та вимоги до кандидатів на нові посади державної служби йшлося під час зустрічі «Реформа державного управління: новації, що змінять систему», яка відбулася 21 листопада в приміщенні Реанімаційного пакету реформ. Лектором заходу став старший проектний менеджер Офісу реформ Кабінету Міністрів України Іван Хілобок.

Окрім того, до пана Хілобока долучилася переможниця конкурсу на посаду Генерального директора Директорату стратегічного планування та європейської інтеграції Міністерства юстиції України Юлія Зайченко, яка розповіла про власний досвід проходження нової конкурсної процедури, про особливості тестів та ситуаційних завдань, про перевірку професійних знань і компетентностей на різних етапах конкурсу, про завдання нового директорату та власні плани на новій посаді.

Спікери закликали подаватися на нові посади державної служби та наголосили на важливості реформи державного управління, що є запорукою успішного впровадження всіх інших реформ. 

Зустрічі організовано ГО «Ліга інтернів» за підтримки проекту ЄС «Підтримка стратегічних комунікацій та поінформованості про реформу державного управління».

Джерело: goo.gl/yHd9ib

2017.11.21._reforma_1.jpg

2017.11.21._reforma_2.jpg

2017.11.21._reforma_3.jpg

2017.11.21._reforma_4.jpg

 

Українська