Ship for world youth leaders program – можливості для лідерів з усього світу

19 квітня на зустріч до інтернів завітала Сандра Іванов, учасниця міжнародної лідерської програми Ship for world youth leaders program в 2017 році.

Згадана програма реалізується урядом Японії уже тридцять років. Щороку вона збирає близько 250 молодих лідерів з різних країн світу для обговорення глобальних проблем та участі в заходах, які сприяють міжкультурному обміну.

Протягом півтора місяця учасники програми подорожують на кораблі, відвідуючи різні країни Азійсько-Тихоокенського регіону, знайомляться з їхньою культурою, державним устроєм, спілкуються з місцевими активістами, чиновниками, лідерами думок.

У 2017 році Україна вперше взяла участь у проекті. Команда була сформована на основі конкурсного відбору, який провів Департамент молодіжної політики Міністерства молоді і спорту, посольство Японії в Україні та Благодійний фонд Богдана Гаврилишина. Саме на запрошення українців – учасників SWY – Сандра й завітала до України та на зустріч до інтернів.

Щороку країни-учасниці Ship for world youth leaders program змінюються, і представники України зможуть поборотися за місце на «кораблі лідерів» за кілька років.

Сандра поділилася власними враженнями від участі в програмі, багаторазово наголошуючи на тому, наскільки вона цінна для налагодження міжнаціональної комунікації та розуміння представників різних культур.

Наприкінці гостя порадила інтернам бути гнучкими та не боятися йти на ризик.

Щоб дізнатися більше про Програму, підписуйтеся на українську сторінку у ФБ: https://www.facebook.com/SWYUKRAINE/

2018.04.19._sandra_1.jpg

2018.04.19._sandra_2.jpg

2018.04.19._sandra_3.jpg

Українська