Спортивні успіхи інтернів

Трудовий тиждень, насичений різноманітними заходами та клопіткою роботою, для інтернів Програми стажування у Верховній Раді та центральних органах виконавчої влади України 2011–2012 рр. завершився цікавою та корисною для здоров’я грою у футбол.

З ініціативи Миколи Мельника, інтерна Комітету з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму, інтернами було створено власну футбольну команду. У п’ятницю, 23 грудня, відбулася перша гра наших футболістів із командою працівників Апарату Верховної Ради України.

Гра відбулася у спортивному залі Будинку фізкультури ФСТ «Динамо». Футбольну команду інтернів 2011–2012 рр. цього дня представляли: Ігор Крамаренко, інтерн Комітету з питань державного будівництва та місцевого самоврядування, Святослав Кустовінов, інтерн Міністерства юстиції України, Микола Мельник, інтерн Комітету з питань сім’ї, молоді, спорту та туризму, Василь Мокан, інтерн Комітету з питань державного будівництва та місцевого самоврядування, Владислав Мєдвєдєв, інтерн Комітету з питань економічної політики, Сергій Назаренко, інтерн Комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності, Олександр Романюк, інтерн Комітету з питань економічної політики, та весела група підтримки у складі дівчат-інтернів.

Рахунок забитих голів нашої команди відкрив Владислав Мєдвєдєв, і далі почалося напружене протистояння. Усього було зіграно два тайми. Зустріч завершилася з рахунком 13:12 на користь команди працівників Апарату Верховної Ради України. Проте, зважаючи на те, що це була перша гра нашої команди, та мінімальний відрив у рахунку, можемо сміливо назвати дебют інтернів успішним!

Футбольне змагання видалося цікавим та захоплюючим. Спортивний дух, єдність молодої, але добре мотивованої команди, а також група підтримки – усе це дало змогу стажерам покинути спортивний зал у хорошому настрої.

Від імені усіх інтернів вітаємо нашу збірну з дебютом та бажаємо наснаги і перемог у майбутньому!

Олена Клименко,
інтерн Комітету з питань фінансів, банківської діяльності,
податкової та митної політики

 
Українська