Увага! Важлива інформація для півфіналістів Програми стажування у ВРУ!

Шановні конкурсанти на участь у Програмі парламентського стажування!

Дякуємо Вам за зацікавленість в участі у Програмі стажування молоді у Верховній Раді України 2011 – 2012 рр.

Дозвольте Вас проінформувати, що всіх аплікантів буде повідомлено щодо рішення Комісії з попереднього відбору, електронними листами з 18 по 21 серпня.

Увага! Важлива інформація для півфіналістів!

Підтвердження участі:

Обов’язково, якнайшвидше,  не пізніше  24 серпня (включно)!

Підтвердіть участь у другому турі, надіславши лист на адресу з якої Ви отримаєте запрошення (тема повідомлення «interview»)

Проходження співбесіди

Співбесіда з членами Відбіркової Комісії, до складу якої входять представники Верховної Ради України, Програми сприяння Парламенту ІІ та Асоціації випускників Програми «Ліга інтернів», з таких напрямків знань:

  • Верховна Рада України як орган державної влади.
  • Структура Верховної Ради України.
  • Конституція України.
  • Сучасне політичне життя України.

Окрім того, Вам будуть ставити запитання щодо інформації, наведеної в анкеті і питання з кола фахових зацікавлень кандидата. Рекомендуємо переглянути орієнтовний список запитань до співбесіди у розділі «Критерії відбору» на сайті Асоціації випускників Програми «Ліга інтернів». Можете скористатися наведеним посиланням:

http://www.interns.org.ua/content/kriteriyi-vidboru

Графік проведення співбесід:

Співбесіда на стажування до Верховної Ради відбудеться з 12-16 вересня, у Києві за адресою вул. Садова, 3-А за таким графіком:

  • 9:30 – зустріч з координаторами біля входу до приміщення комітетів Верховної Ради України за адресою: вул. Садова, 3-А - їхати до станції метро Хрещатик, вихід до вул. Інститутської (див. інтерактивну карту нижче).
  • 9:40 – орієнтаційна зустріч із координатором Програми, представниками Асоціації випускників Програми «Ліга інтернів» щодо проведення співбесіди.
  • 10:00- 18:00 – співбесіда з півфіналістами.

Співбесіда з одним півфіналістом триватиме орієнтовно 15 хвилин.

Переглянути більшу мапу

Необхідні документи:

У день проходження співбесіди з собою обов’язково потрібно мати паспорт громадянина України.

Організаторам Програми перед співбесідою необхідно передати такі документи:

1.      Два оригінали рекомендаційних листів (від викладачів або керівників організацій, у яких Ви працювали чи проходили стажування тощо).

Рекомендація може бути подана на бланку організації, у якій працює особа, що надає рекомендацію, або на запропонованому ПСП бланку в розділі «Анкета».

2.      2 ксерокопії кожного рекомендаційного листа.

3.      Завірена копія диплому вузу, якщо Ви вже закінчили навчання (дану копію можна завірити в деканаті вузу або в органах місцевого самоврядування).

4.      Якщо на даний момент ви навчаєтеся у вузі, то потрібно надати:

a)      довідку з деканату про підтвердження  того, що ви є студентом даного вузу,

b)      довідку з деканату про середній бал.

5.   2  фотокартки розміром 3x4 (зі зворотного боку на кожній фотографії має бути написане прізвище та ініціали).

УВАГА:

  • Кандидатам, що проживають у інших містах, не буде відшкодована вартість проїзду до Києва та у зворотній бік.

При прийнятті дуже відповідального рішення про участь у Програмі Ви повинні зважати на два важливі моменти – фінансову підтримку та вирішення питання проживання у м. Києві. 

  • Інформація про фінансову підтримку учасників Програми на повний та неповний робочий день:
Пошуком стипендій для інтернів займається Асоціації випускників Програми «Ліга інтернів». Організація сподівається забезпечити стипендією всіх інтернів, які її потребують. Минулого року нашими спонсорами стали: Фонд Богдана Гаврилишина (3 стипендії – повний робочий день), Фонд Катерини Ковшевич (12 стипендій – повний робочий день), Міжнародний республіканський інститут (4 стипендії для інтернів з Криму – повний робочий день), Вінницьке земляцтво (2 стипендії для представників Вінниччини – повний робочий день), випускник Програми Ярослав Ющенко (3 стипендії для інтернів з м. Харків – повний робочий день), Німецьке товариство технічного співробітництва (GTZ) в Україні (1 стипендія – повний робочий день), німецький фонд підтримки будівельної галузі BZK (1 стипендія – неповний робочий день), «Ліга інтернів» (1 стипендія – неповний робочий день).

У разі Вашої перемоги у конкурсі Ви можете самостійно запропонувати відомого Вам спонсора, до якого ми звернемося з проханням профінансувати Ваше стажування за Програмою (800 грн. – повний робочий день, 400 грн. – неповний плюс оподаткування). Наприклад, минулого року 3 фіналіста самостійно знайшли спонсорів, які профінансували їх стажування за Програмою.

При прийнятті рішення про виділення стипендії беруться до уваги виключно результати  рейтингу та зазначення в анкеті про необхідність отримувати стипендію.

Звертаємо увагу всіх кандидатів на участь у Програмі, які зазначили, що потребують і не потребують стипендію, процес оцінки і зарахування кандидатів буде здійснюватись комісією незалежно від потреби у стипендії.

  • Інформація про забезпечення гуртожитками учасників Програми за формою стажування «повний робочий день»:

Звертаємо Вашу увагу, що при прийнятті рішення про участь у Програмі стажування за формою «повний робочий день», що передбачає обов’язкове проживання у Києві, Ви повинні зважати на той факт, що зараз у столиці склалася непроста ситуація з пошуком житла, у зв’язку з цим ми не гарантуємо забезпечення всіх інтернів місцем у гуртожитку.

У пошуку гуртожитків для інтернів буде сприяти керівництво Апарату  Верховної Ради України. Минулого року (2010–2011 рр.) у гуртожитках м. Києва проживало 15 інтернів, вартість одного місця становила від 300 до 450 гривень за місяць залежно від умов проживання. На жаль, прогнози щодо вартості одного місця в гуртожитку невтішні – мають тенденцію до зростання.

При прийнятті рішення про забезпечення місцем у гуртожитку до уваги береться інформація, яку Ви надали в аплікаційній формі.

Консультації здійснює Координатор Програми парламентського стажування Ольга Стефурак, тел.. 050.358.47.64 (з понеділка по п’ятницю, виключно з 10:00- 13:00).

Чекаємо на зустріч!

Українська