Відбулося урочисте відкриття Програми парламентського стажування 2011–2012 рр.

7 листопада 2011 року у стінах Верховної Ради України відбулася урочиста церемонія вручення посвідчень учасникам Програми стажування у Верховній Раді України та центральних органах виконавчої влади у 2011-2012 роках.

З привітальним словом до присутніх звернулися: Дмитро Марков - заступник Керівника Апарату Верховної Ради України, Сара Вайнс – заступник Директора місії Агентства США з міжнародного розвитку, Тарас Притула – Голова Асоціації випускників програми стажування у ВРУ та ЦОВВ - ГО «Ліга інтернів» та Андрій Корнійчук перший заступник Керівника управління забезпечення міжпарламентських зв’язків.

Дмитро Марков передав вітання учасникам стажування від Голови Верховної Ради України Володимира Литвина та Керівника Апарату Верховної Ради України Валентина Зайчука, зазначивши, що дана Програма не тільки сприяє здобуттю нових знань та умінь, а й водночас прочиняє двері молодим спеціалістам до роботи в урядових структурах.

На непересічності можливостей, які відкриваються перед інтернами Верховної Ради та центральних органів виконавчої влади, наголосила і Сара Вайнс, водночас закликавши учасників Програми бути активними та щедрими на нові ідеї і пропозиції.

У своєму виступі голова ГО «Ліга інтернів» Тарас Притула привітав інтернів та коротко познайомив присутніх з історією створення та основними напрямками діяльності організації. Поінформував про основні заходи, які будуть запропоновані для цьогорічних переможців Програми стажування.

Наприкінці урочистого заходу заступник керівника Апарату і заступник Директора Агентства США з міжнародного розвитку вручили посвідчення учасникам стажування.

Бажаємо вдалого та успішного стажування.

Українська