Визначено півфіналістів конкурсного відбору на участь у Програмі стажування молоді в Апараті Верховної Ради України в 2020 році

1 Антонюк Лілія Олександрівна
2 Андрійченко Марина Сергіївна
3 Атаманюк Арина Олександрівна
4 Балибіна Олена Сергіївна
5 Баранівська Марина Миколаївна
6 Басок Ніна Станіславівна
7 Бекетова Наталія Веніамінівна
8 Бовкун Аліна Олексіївна
9 Богданець Олександр Юрійович
10 Бойчук Орест Миколайович
11 Бордюг Іван Олександрович
12 Борис Орест Юрійович
13 Бугайко Юлія Олексіївна
14 Будь Ольга Володимирівна
15 Бутко Валерія Валеріївна
16 Вартовник Іван Михайлович
17 Василець Олеся Олександрівна
18 Вельчинська Марія Миколаївна
19 Войтенко Володимир Валентинович
20 Войтюк Владислав Олегович
21 Гаврашенко Аліна Андріївна
22 Гадяцька Вероніка Вадимівна
23 Гвоздюк Віталій Валерійович
24 Главацька Вероніка Олегівна
25 Гладишко Вікторія Андріївна
26 Гончарук Аліна Олександрівна
27 Грибук Анна Вікторівна
28 Гришко Альона Сергіївна
29 Грищенко Владислав Юрійович 
30 Грушанська Діана Юріївна
31 Гуцуляк Андрій Дмитрович
32 Давиденко Ганна Миколаївна
33 Демидов Денис Юрійович
34 Денисенко Всеволод Вячеславович
35 Джуган Ольга Василівна
36 Донченко Дмитро Андрійович
37 Дубровін Кирило Дубровін
38 Закржевський Максим Васильович
39 Захарко Вікторія Ігорівна
40 Зварищук Світлана Анатоліївна
41 Зіборова Єлизавета Олександрівна
42 Зюзь Дмитро Володимирович
43 Зюзь Ольга Сергіївна
44 Іванова Анастасія Вікторівна
45 Іванова Наталія Євгенівна
46 Івашин Олексій Васильович
47 Івончик Анна Ігорівна
48 Ігнатенко Дар'я Ігнатенко
49 Іреч Юлія Олександріва
50 Ісаєва Дарія Владиславівна
51 Іскра Тетяна Геннадіївна
52 Кантур Олександр Михайлович
53 Карьєва Марiя Вiкторiвна
54 Кацевич Тетяна Володимирівна
55 Кашаріна Вікторія Сергіївна
56 Кєєр Олена Сергіївна
57 Кирієнко Микола Іванович
58 Кисилиця Наталія Дмитрівна 
59 Коваль Оксана Євгенівна
60 Коновал В'ячеслав Іванович
61 Королюк Катерина Олександрівна
62 Корчак Наталія Сергіївна
63 Котиченко Анна Андріївна
64 Красно Вероніка Валентинівна
65 Крижанівська Марія Сергіївна
66 Кузнецова Єлізавета Андріївна
67 Курочкіна Юлія Русланівна
68 Курта Анастасія Валеріївна
69 Куфтяк Василь Вікторович
70 Ладика Оксана Михайлівна
71 Лазоревич Ірина Русланівна
72 Левченко Юлія Володимирівна
73 Літвіненко Антон Мансурович
74 Ліщук Андрій Іванович
75 Лопушняк Едуард Ігорович
76 Лукін Владислав Олександрович
77 Мазур Софія Євгеніівна
78 Малищук Іванна Іванівна
79 Мамикін Андрій Володимирович 
80 Матьола Ілля Ілліч
81 Матюк Денис Олексійович
82 Мельник Юрій Миколайович
83 Михайлова Аліна Артурівна
84 Михальчук Андрій Дмитрович
85 Міщенко Анастасія Сергіївна
86 Молькіна Євгенія Сергіївна
87 Морозова Катерина Павлівна
88 Нагорна Вікторія Олегівна
89 Ніколюк Аліна В'ячеславівна 
90 Новак Олександра Євгенівна
91 Новіков Денис Олександрович
92 Озацька Катерина Миколаївна
93 Околович Ірина Ігорівна
94 Олійник Олена Сергіївна
95 Остаповець Лариса Юріївна
96 Островська Богдана Василівна
97 Павленко Богдана Олегівна
98 Павленко Єлизавета андріївна
99 Павленко Ірина Юріївна
100 Павленко Ліна Вікторівна
101 Павлова Лілія Антоліївна
102 Палешко Яна Сергіївна
103 Панченко Дарія Дмитрівна
104 Пасічний Микола Дмитрович
105 Пашкіна Анна Ігорівна
106 Пашнєв Ігор Васильович
107 Педан Анастасія Валентинівна
108 Пелипишин Степан Володимирович
109 Перегуда Юлія Андріївна
110 Петренко Валерій Петрович
111 Пєтушкова Олександра Дмитрівна
112 Підгайна Наталя Ярославівна
113 Подгаєцька Марія Андріївна
114 Позняк Андрій Олександрович
115 Поліщук Тетяна Вікторівна
116 Присяжнюк Олена Вікторівна
117 Прокоп'юк Василь Володимирович
118 Прохорова Наталья Валентинівна
119 Редько Катерина Юріївна
120 Рихлюк Анна Віталіївна
121 Сабірлі Джошгун Хікмет огли
122 Ситник Максим Олександрович
123 Сідаш Анатолій Анатолійович
124 Слободян Анна Леонідівна
125 Слободянюк Вікторія Євгеніївна 
126 Смалюк Зоряна Михайлівна
127 Смирнов Олександр Валентинович
128 Снігур Анатолій Віталійович
129 Сомова Катерина Віталіївна
130 Сонько Володимир Іванович
131 Сторожук Анна Петрівна
132 Сулима Андрій Петрович
133 Таран Олександр Юрійович
134 Тебякіна Катерина Юріївна
135 Тертишна Лілія Сергіївна
136 Тесленко Ганна Геннадівна
137 Тимчий Богдан Владиславович
138 Трощук Софія Остапівна
139 Тюфанова Галина Олегівна
140 Удовиченко Ілля Петрович
141 Федчишина Анастасія Володимирівна
142 Фурсік Ольга Іванівна
143 Хвостенко Дмитро Олександрович
144 Хлопицький Олексій Олександрович
145 Холодько Анастасія Ростиславівна
146 Цизь Андрій Ігорович
147 Цюкало Анжеліка Володимирівна
148 Черепашенко Наталія Володимирівна
149 Черняй Дмитрій Олексійович
150 Чіх Юрій Олегович
151 Чорноус Наталія Сергіївна
152 Шарафмал Фахрудін Муктадінович
153 Шеремет Анастасія Ігорівна
154 Шигапова Еліза Ігорівна 
155 Широченков Максим Володимирович
156 Шкурко Марія Вячеславівна
157 Шманатов Микита Сергійович 
158 Щадило Віра Ярослаівна
159 Якименко Вікторія Сергіївна

Загалом на конкурс отримано 427 аплікаційних форм. Кожна аплікаційна форма була закодована та оцінювалася щонайменше шістьома членами Комісії, до складу якої ввійшли представники Апарату ВРУ та ГО «Ліга інтернів», випускники Програми стажування.

Усі півфіналісти отримають на свої електронні скриньки листа з додатковою інформацією та точною датою співбесіди.

Якщо Ви не знайшли своє прізвище у списку півфіналістів конкурсу на участь у Програмі стажування молоді в Апараті Верховної Ради України в 2020 році, дякуємо за інтерес до Програми та рекомендуємо взяти участь у конкурсному відборі наступного року.

ІІ тур Конкурсу – співбесіда з Комісією з питань стажування в Апараті Верховної Ради України, що відбудеться у м. Київ орієнтовно 16-19 грудня 2019 р.

На співбесіді конкурсантам будуть поставлені питання, що стосуються зазначеної в аплікаційній формі інформації, професійного фаху, а також політичної системи України. При оцінюванні будуть враховуватися відповіді на зазначені питання, відповідність знань та досвіду конкурсанта роботі бажаному підрозділу стажування, логічність та послідовність викладу думок.

З орієнтовним переліком запитань на співбесіду можна ознайомитись тут

Точні дати своїх співбесід конкурсанти отримають по електронній пошті.

Контакти:

Тел.: (044) 255-92-44
e-mail: liga.interniv@gmail.com
web-site: www.interns.org.ua
https://www.facebook.com/internsleague/

Undefined