Визначено учасників Програми стажування молоді в Апараті Верховної Ради України в 2019 році

За результатами відбору на участь у Програмі стажування молоді в Апараті Верховної Ради України в 2019 році, який відбувся протягом грудня 2018 – січня 2019 року, визначено переможців конкурсу.

Відповідне рішення оприлюднено в Розпорядженні Першого заступника Керівника Апарату Верховної Ради України №165-к «Про зарахування до участі в Програмі стажування молоді в Апараті Верховної Ради України у 2019 році» від 5 лютого 2019 року. <!--break-->

Інтерни Програми стажування:

Александров Дмитро Олексійович   Прес-служба Апарату Верховної Ради України неповний день
Бабій Юлія Михайлівна Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування повний день 
Безніс Лілія Олександрівна Головне юридичне управління Апарату Верховної Ради України повний день 
Бендерська Тетяна Владиславівна Комітет з питань Регламенту та організації роботи Верховної Ради України повний день 
Горовцова Мар'я Вікторівна Комітет з питань охорони здоров'я неповний день
Грабар Ліна Юріївна  Відділ з питань звернень громадян Апарату Верховної Ради України повний день 
Губський Владислав Миколайович Комітет з питань податкової та митної політики повний день 
Демірджаєва Мавілє Нариманівна Комітет з питань європейської інтеграції неповний день
Деркач Яна Олександрівна Комітет з питань запобігання і протидії корупції неповний день
Діденко Єлизавета Андріївна Комітет з питань економічної політики неповний день
Домбровська Наталія Сергіївна Комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності неповний день
Єрофєєв Андрій Сергійович Громадська організація "Ліга інтернів" повний день 
Жукевич Степан Андрійович Секретаріат Голови Верховної Ради України повний день 
Жураківська Катерина Анатоліївна Управління забезпечення міжпарламентських зв'язків Апарату Верховної Ради України неповний день
Каменчук Марія Петрівна Комітет з питань бюджету повний день 
Карабач Марія Василівна   Прес-служба Апарату Верховної Ради України неповний день
Карєв Максим Олегович Комітет з питань європейської інтеграції повний день 
Кисіль Катерина Вікторівна Управління забезпечення міжпарламентських зв'язків Апарату Верховної Ради України неповний день
Ковтун Ганна Олександрівна Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування неповний день
Костинюк Олена Володимирівна Заступник Керівника Апарату повний день 
Костюченко Олег Миколайович Управління по зв'язках з місцевими органами влади і органами місцевого самоврядування неповний день
Крук Олексій Ігорович Програма USAID РАДА неповний день
Кузін Олег Олегович Комітет з питань інформатизації та зв'язку повний день 
Левченко Єлизавета Миколаївна Відділ контролю Апарату Верховної Ради України повний день 
Легомина Владислав Валерійович Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування повний день 
Лук'янюк Ілона Юріївна Управління кадрів Апарату Верховної Ради України повний день 
Микитенко Марина Віталіївна Комітет з питань правової політики та правосуддя повний день 
Мироненко Серафим Костянтинович ОРГАНІЗАЦІЙНЕ УПР. повний день 
Михальчук Богдан Сергійович Комітет з питань правової політики та правосуддя повний день 
Недвецький Данило Григорович Комітет у закордонних справах повний день 
Никифоров Єгор Вікторович Комітет з питань аграрної політики та земельних відносин повний день 
Орисюк Вікторія Володимирівна Комітет з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин неповний день
Перепелиця Анастасія Євгенівна Головне організаційне управління Апарату Верховної Ради України повний день 
Петренко Валентина Петрівна Громадська організація "Ліга інтернів" неповний день
Печура Лілія Олександрівна Заступник Керівника Апарату неповний день
Пилипак Анастасія Ігорівна   Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України неповний день
Рак Оксана Володимирівна Комітет у справах ветеранів та осіб з інвалідністю повний день 
Рибалка Юлія Анатоліївна Комітет з питань економічної політики повний день 
Розмаріцина Наталія Анатоліївна Головне організаційне управління Апарату Верховної Ради України повний день 
Росохата Дар'я Іванівна Комітет з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи повний день 
Семенчук Роксолана Тарасівна   Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України повний день 
Семижон Алла Володимирівна Комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності неповний день
Сивак Єлизавета Іванівна Відділ контролю Апарату Верховної Ради України неповний день
Сімахова Анастасія Олексіївна Комітет з питань науки і освіти повний день 
Солов'ян Володимир Сергійович Комітет з питань національної безпеки і оборони неповний день
Таран Ганна Вадимівна Програма USAID РАДА повний день 
Таргоній Анна Володимирівна Комітет з питань інформатизації та зв'язку неповний день
Тодоріко Аліна Дмитрівна Комітет з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму повний день 
Хіхлашко Руслана Володимирівна Комітет з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму неповний день
Чорна Марина Дмитрівна Комітет з питань культури і духовності неповний день
Шилова Юлія Сергіївна  Секретаріат Голови Верховної Ради України неповний день
Шимон Костянтин Іванович Комітет з питань європейської інтеграції повний день 
Шуневич Катерина Андріївна Відділ зв'язків з органами правосуддя Апарату Верховної Ради України повний день 
Щавінська Анна Леонідівна Комітет з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи повний день 

Резерв:

Біланіна Олена Володимирівна
Гессен Євген Євгенович
Гришко Альона Сергіївна
Єфремов Вадим Валерійович
Єщенко Ганна Русланівна
Кєєр Олена Сергіївна
Локтєва Катерина Петрівна
Максименко Владислав Сергійович
Михалковська Єлизавета Володимирівна
Мойсеєнко Софія Юріївна
Пещанська Анна Євгеніївна
Пілянський Степан Ярославович
Прокоф'єва Олена Володимирівна
Райчук Людмила Анатоліївна
Сотничек Олена Володимирівна
Ткаленко Євген Олександрович
Undefined