Встановлення дипломатичних, професійних та дружніх контактів між інтернами ВРУ та ВР АРК

Несподіваним сюрпризом цього тижня став приїзд наших колег по стажуванню з Автономної Республіки Крим. Інтерни ВР АРК провели у Києві три дні, протягом яких для них Програмою сприяння Парламенту України ІІ та ГО «Ліга інтернів» були організовані освітні тренінги.

Кримчани також узяли участь в екскурсії Верховною Радою України, протягом якої отримали можливість дізнатися про історію будівництва та післявоєнну реставрацію сесійного будинку, відвідати конференц-залу для урочистих зібрань та засідань, пройтися кулуарами Ради аж до самого залу пленарних засідань. Зайнявши місця для преси на балконах, інтерни змогли роздивитися сесійну залу зсередини.

Опісля наші колеги з Криму вирушили до комітетів та інших підрозділів Апарату. Інтерни ВРУ з радістю розповіли, як проходить стажування у їхніх підрозділах, над чим працюють комітети та які завдання їм доручають виконувати.

За словами Ірини Ткаченко, інтерна ВР АРК: «Зустріч з інтернами ВРУ та Програмою сприяння Парламенту України ІІ була дуже цікавою та корисною. Приємно, що нас так гостинно зустріли, провели тренінги та організували екскурсію. Рада, що існує така можливість обмінятися думками та ідеями, а також дізнатися щось нове і корисне, поспілкуватися з однодумцями».

Отже, дипломатичні, професійні та дружні контакти між інтернами Верховної Ради України та Верховної Ради Автономної Республіки Крим були встановлені. Будемо сподіватися, що зв'язок та співпраця між парламентами відтепер буде кращою та ефективнішою.

Яна Вертеба, 
інтерн Комітету з питань прав людини, національних меншин і 
міжнаціональних відносин

 

Українська