Зустріч із Головою ГО "Ліга інтернів" Тарасом Притулою, Директором ПСП ІІ Елеонорою Валентайн та однією із засновниць ГО "Ліга інтернів" Мариною Руденко

8 грудня інтерни Верховної Ради та центральних органів виконавчої влади України мали чудову нагоду поспілкуватися з Головою громадської організації «Ліга інтернів», начальником управління міжнародного співробітництва Рахункової палати України Тарасом Миколайовичем Притулою, Директором ПСП ІІ Елеанорою Валентайн та однією із засновниць ГО "Ліга інтернів" Мариною Руденко.

Марина Руденко розповіла про створення ГО «Ліга інтернів», а Елеонора Валентайн  – про історію підтримки Програми стажування у Верховній Раді України та центральних органах виконавчої влади Програмою сприяння Парламенту України ІІ.

Тарас Притула розповів про діяльність організації, а також поділився своїми враженнями про стажування у Рахунковій палаті України під час участі у програмі «Помічник Голови Комітету Верховної Ради України у 1998–1999 рр.». Зустріч пройшла у теплій, дружній атмосфері в рамках проекту «Інтерн – інтерну». Усі запрошені гості дали вичерпні відповіді на питання, що хвилювали інтернів. Пан Тарас також поділився секретами успішного стажування і побажав учасникам Програми успіхів та досягнення цілей. Він наголосив, що кожен інтерн має можливість внести свій вклад у роботу окремого комітету чи секретаріату, а отже – у розбудову України.

  

Лисяк Леся,  
інтерн Європейського центру інформаційної
підтримки Верховної Ради

 

Українська