18 березня учасникам програми стажування ГО «Ліга інтернів» презентували американську програму академічних обмінів «Fulbright».

Undefined

Розвінчуємо міфи та фейки про Конвенцію Ради Європи.

25 березня інтерни Програми стажування у Апараті ВРУ зустрілись онлайн зі старшою юристкою АО «PwC Ukraine», головою комітету з міжнародного права Асоціації правників України, випускницею Програми стажування Анною Буквич, яка поділилася думками щодо ратифікації Конвенції Ради Європи про запобігання насильству стосовно жінок, домашньому насильству та боротьбу із цими явищами (надалі – “Стамбульська Конвенція”).

Undefined

Інтерни зустрілись з головою благодійного фонду «Омріяна країна», засновником R&D центру Futuropolis, президентом Європейської Асоціації Українців та автором книги «Омріяна країна».

Undefined

Інтерни дискутували онлайн про виклики сучасної молоді разом з громадським діячем, аналітиком, членом наглядової ради «Український інститут майбутнього».

Undefined

Політичний експерт у міжнародній політиці закцентував увагу на перспективах відносин Україна-США та санкціях Сполучених Штатів проти Коломойського.

Під час проходження Програми стажування інтерни мають змогу навчитися орієнтуватися в широкому колі міжнародних питань, які як позитивно, так, на жаль, і негативно впливають на діяльність України на міжнародній арені, що має негативний вплив на життя звичайних українців. З огляду на трагічні події, які спричинили втрату Криму, військовий конфлікт на Донбасі та кризу в економіці і соціальній сфері, українська політична еліта почала здійснювати повномасштабну інтенсифікацію контактів з керівництвом США, зокрема з питань зміцнення національної безпеки. З боку партнера і його союзників було запроваджено консолідовану санкційну політику, яка з часом принесла певні результати. Щоб докладніше опанувати особливості цієї політики, на наш захід був запрошений Антон Кучухидзе – політичний експерт із міжнародної політики, який виступив за темою: «Перспективи відносин Україна - США. Санкції США проти Коломойського».

Undefined

Сторінки

Підписатися на ЛІГА ІНТЕРНІВ RSS