Інтернам презентували програму «Fulbright»

18 березня учасникам програми стажування ГО «Ліга інтернів» презентували американську програму академічних обмінів «Fulbright».

Мета програми полягає у навчанні студентів старших курсів та випускників в американських університетах від одного до двох років на здобуття ступеня магістра.

Ознайомити інтернів із новими освітніми можливостями завітали  Олена Іллясевич, яка є асистентом програми «Fulbright» в Україні,  та Віталій Захожий, який є стипендіатом програми та випускником Магістерської програми з державного управління Університету Джорджа Вашингтона.

Так, інтернам на конкурсній основі пропонується навчання від одного до двох років на здобуття ступеня магістра. У конкурсі можуть брати участь студенти старших курсів та випускники ЗВО. Кандидати повинні мати щонайменше диплом бакалавра на час призначення стипендії. За умовами програми аплікантами можуть стати українські студенти будь-яких спеціальностей. «Після закінчення програми вам нададуть офіційний сертифікат та усі академічні транскрипти. Міжнародний досвід стане потужним поштовхом для вашого кар’єрного кроку вперед», – наголосила пані Олена.

Фінансове забезпечення (оплата проїзду учасників програми до/із США, навчання в університеті, проживання та харчування, медичне страхування, підручники та щомісячна стипендія) повністю здійснює Бюро у справах освіти та культури Державного департаменту США.

Віталій Захожий радо відповів на питання інтернів. За його словами, від дуже хотів потрапити на навчання закордон, тому довго готувався, проте у США Віталій потрапив спонтанно. Як говорить Віталій: «Просто взяв і подав документи. Спонтанно». Тому із власного досвіду радить ретельно готувати документи і вірити у свої сили. Також, Віталій, наголосив на важливості знань англійської мови. Вони є безумовно важливими під час навчання.

Восени минулого року Віталій повернувся в Україну. Зараз співпрацює із американською компанією, де проходив стажування після навчання. Паралельно допомагає реалізації проектів в Україні та у США. Варто наголосити, що Віталій також допомагає українським студентам готувати пакети документів, які необхідні для навчання у США. «Навчання в Америці -  дійсно цікавий досвід, тому мотивація пройти школу «Fulbright»  - це і отримати крутий досвід навчання і роботи, розширити професійне коло, неймовірний культурний обмін», - наголосив Віталій.

Із детальним описом Програми «Fulbright» та вимогами до аплікантів усі охочі можуть ознайомитися на сайті даної програми.

Мар’яна Хороша

Інформаційне управління

Освітній центр Верховної Ради України

 

Undefined