16 грудня
Лекції «Впровадження Open Data для федерального бюджету Німеччини» та «Комунікація уряду через соціальні медіа» за участю німецького експерта Удо Фенхеля, речника і заступника керівника підрозділу зовнішніх комунікацій в апараті Федерального міністерства фінансів Німеччини.

11 грудня
Семінар «Значення Рахункової палати у подальшому розвитку України» за участю британського експерта з питань зовнішнього фінансового контролю Ієна Роджерса.

10 грудня
Семінар «Роль Парламенту в бюджетному циклі» за участю німецького експерта, референта Голови фракції Німецького Бундестагу Ютти Альбрехт.

12 листопада
Семінар «Основні принципи функціонування та завдання, що виконує головний дорадчий орган Федерального уряду Німеччини – Рада економічних експертів, а також перспективи розвитку аналогічного органу в Україні» за участю Ульріке Бехманн.

16 жовтня
Семінар «Децентралізація – політична, адміністративна та фіскальна. Досвід Німеччини» за участю німецького експерта, професора Гаральда Плампера.

2 жовтня
Семінар «Ефективність, прозорість та відповідальність у бюджеті» за участю німецького експерта, колишнього Державного секретаря Федерального Міністерства фінансів Німеччини Герда Елєрса.

17 вересня
Семінар «ПДВ та боротьба з ПДВ-шахрайством. Європейський досвід» за участю Маркуса Дроста.

23 червня
Дискусія «Комунікаційна стратегія в сфері державних фінансів» за участю Астрід Коль.

5 червня
Семінар «Державні фінанси – майбутнє України» за участю експерта з питань управління фінансами Герда Елєрса, колишнього Державного секретаря Федерального Міністерства фінансів Німеччини.

22 травня
Семінар «Сучасна рахункова палата – британський досвід» за участю Девіда Голдсуорсі.

15 травня
Круглий стіл «Сучасна податкова адміністрація – німецький досвід» за участю німецького експерта – керівника однієї з Податкових адміністрацій Німеччини Аіта Штапельфельда.

25 квітня
Круглий стіл «Роль Рахункової палати – європейські стандарти та актуальні законопроекти» за участю колишнього президента Рахункової палати Бремену Лотара Шпільгоффа.