Бюджетний щоденний на 2016 рік
Відомо, що бюджетний процес триває постійно, тому найдоцільніше подати аналітичну інформацію у форматі бюджетного щоденника, яка необхідна в роботі парламентарів, стосовно бюджетних доходів, видатків, державного боргу, фінансування бюджету соціальних стандартів та інші. Також представлені основні етапи бюджетного процесу, що є нагадуванням про строки його виконання.

 

Захист прав споживачів в Європейському Союзі в контексті наближення українського законодавства до європейських стандартів
У процесі апроксимації до acquis ЄС в сфері захисту прав споживачів слід чітко усвідомлювати цілі, мотиви та причини прийняття того чи іншого регулювання в європейському праві. Це питання потребує особливої уваги України, оскільки наша держава, на відміну від членів ЄС, не бере участі в процесі розробки та прийнятті актів вторинного права ЄС.

 

Ринок праці ІІІ квартал 2015 року
Аналітичний огляд ринку праці, відображає стан та останні зміни чисельності та рівня зайнятих, безробітних в Україні за ІІІ квартали 2015 року загалом для всього населення і окремо за статтю, а також структуру ринку за віковими групами.

 

 

 

Купівельна спроможність 2010-2015 рр

 

 

 

 

 

Ринок праці в 2015 році

 

 

 

 

 

Захист прав споживачів: стандарти ЄС та України
Мета звіту – оцінка виконання Україною міжнародно-правових зобов’язань згідно зі ст. 417 Угоди про асоціацію щодо апроксимації українського законодавства у сфері захисту прав споживачів до стандартів ЄС. Предмет дослідження – аналіз відповідності українського законодавства основним актам вторинного права ЄС у сфері захисту прав споживачів, що перелічені у Додатку XXXIX до Глави 20 Угоди. Увага приділена й ЗУ «Про захист прав споживачів» і законопроекту «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо захисту прав споживачів)».