Вітаємо переможців І туру конкурсного відбору на Програму стажування молоді в Апараті Верховної Ради України!
переможці 1 тур

З 678 анкет, що надійшли на конкурс та були допущені до відбору, Комісія з питань стажування обрала за рейтингом таких конкурсантів:

Прізвище, ім’я, по батькові конкурсанта
1 Агафонов Костянтин Михайлович
2 Айрапетян Кароліна Артурівна
3 Акопов Артур Рубенович
4 Антонюк Іванна Петрівна
5 Антюшко Дмитро Петрович
6 Бабій Микола Артурович
7 Бартко Анна Сергіївна
8 Батузова Вікторія Миколаївна
9 Бездудний Іван Євгенович
10 Березюк Данило Олегович
11 Бернацька Жанна Петрівна
12 Бідонько Христина Олегівна
13 Біла Інна Олександрівна
14 Білоус Анна Ярославівна
15 Богданова Марія Ігорівна
16 Боднар Єлизавета Іванівна
17 Бойко Антоніна Юріївна
18 Бокова Марія Вікторівна
19 Боксгорн Анастасія Вікторівна
20 Бондаренко Віталіна Олегівна
21 Бондарєв Денис Володимирович
22 Брижук Андрій Вікторовия
23 Валівко Андрій Володимирович
24 Висоцький Олександр Олександрович
25 Вінниченко Василій Анатолійович
26 Вовчик Михайло Олександрович
27 Волторніст Олександр Сергійович
28 Воробчук Марія Сергіївна
29 Гаджієва Патімат Саідівна
30 Герасименко Ольга Юріївна
31 Гіренко Олександра Костянтинівна
32 Глазкова Софія Михайлівна
33 Гордієнко Ганна Юріївна
34 Горожанкіна Дарина Юріївна
35 Гринишин Неля Олегівна
36 Грисьо Марія Василівна
37 Грібінчук Марія Максимівна
38 Гуменна Наталія Олександрівна
39 Гурідова Катерина Владиславівна
40 Данилюк Юлія Петрівна
41 Дегтяр Яна Русланівна
42 Демаш Марія Олександрівна
43 Демидов Денис Юрійович
44 Денисюк Софія Василівна
45 Деркачова Ангеліна Ростиславівна
46 Дмитренко Наталя Андріївна
47 Дорошенко Олег Вячеславович
48 Дяченко Олег Васильович
49 Емірова Фера Емілівна
50 Загребельна Дар’я Ігорівна
51 Запухла Ярина
52 Захарова Ольга Василівна
53 Іващенко Олександра Андріївна
54 Калініченко Дмитро Ігоревич
55 Качмар Ірина Ігорівна
56 Кладієнко Олександра Вікторівна
57 Клапчук Валерія Миколаївна
58 Клим’юк Діана Михайлівна
59 Клімантович Аліна Ігорівна
60 Когут Іван Анатолійович
61 Колдомасов Ілля Сергійович
62 Коломійчук Катерина Миколаївна
63 Комаревич Сергій Васильович
64 Кондрич Олена Валеріївна
65 Косаховський Микита Борисович
66 Костюкевич Анастасія Сергіївна
67 Котик Лілія Миколаївна
68 Коткова Дар’я Олександрівна
69 Коцур Олена Григорівна
70 Кошельник Владислав Едуардович
71 Кравець Анастасія Павлівна
72 Кривогуз Анастасія Андріївна
73 Кривопалий Данило Валерійович
74 Крисовата Лілія Андріївна
75 Крицун Тетяна Романівна
76 Левченко Діана Сергіївна
77 Лисенко Сергій Володимирович
78 Лісова Людмила Олександрівна
79 Лісовенко Владислав Григорович
80 Ліщенко Вікторія Анатоліївна
81 Лободіна Лідія Сергіївна
82 Лопушняк Едуард Ігорович
83 Луценко Сергій Анатолійович
84 Мамикін Андрій Володимирович
85 Мечиташвілі Вікторія Вікторівна
86 Мусійко Валерія Валеріївна
87 Мустафаєва Зоре Мудесерівна
88 Нікітюк Катеріна Вікторівна
89 Оксаніченко Анастасія Вікторівна
90 Онищук Петро Тарасович
91 Охрімчук Катерина Олегівна
92 Паламарчук Вікторія Ігорівна
93 Папп Віталій Дмитрович
94 Патіота Яна Валеріївна
95 Пацеля Анастасія Ярославівна
96 Педосенко Анастасія Ігорівна
97 Петренко Марина Олександрівна
98 Петрів Дарина Володимирівна
99 Петровський Олександр Олегович
100 Петросян Аркадій Артурович
101 Печенюк Світлана Василівна
102 Пигуль Крістіна Сергіївна
103 Полєтуха Ірина Олександрівна
104 Попова Анна Петрівна
105 Прохорова Наталья Валентинівна
106 Прохорук Поліна Сергіївна
107 Прохорчук Олександр Михайлович
108 Проценко Ігор Анатолійович
109 Рибак Галина Миколаївна
110 Рибнікова Наталя Михайлівна
111 Риженко Тетяна Григорівна
112 Рожкова Анастасія Артемівна
113 Романенко Юлія Сергіївна
114 Сашко Павло Олександрович
115 Свинаренко Денис Геннадiйович
116 Селезньов Владислав Ігорович
117 Селезньов Марк Олегович
118 Ситькова Олександра Валеріївна
119 Скольський Андрій Ярославович
120 Скрипченко Ігор Володимирович
121 Скуратівський Євгеній Іванович
122 Слуцький Богдан Олександрович
123 Сльозкін Максим Олександрович
124 Смаглюк Ріта Михайлівна
125 Стаднюк Юлія Юріївна
126 Степаненко Ольга Георгіївна
127 Судачек Дарина Сергіївна
128 Сухова Ольга Вікторівна
129 Тертична Анастасія Андріївна
130 Тесьолкіна Тетяна Сергіївна
131 Титуса Андрій Васильович
132 Ткаченко Олександр Андрійович
133 Ткачук Світлана Олександрівна
134 Ткіє Даніель
135 Толок Єва Володимирівна
136 Топчій Данііл Сергійович
137 Трубчанінов Костянтин Сергійович
138 Улинець Юлія Василівна
139 Фещенко Ілля Олегович
140 Фроляк Христина Миколаївна
141 Ханнак Софія Йоганнесівна
142 Харкевич Кароліна Валеріївна
143 Хворостянко Наталія Анатоліївна
144 Ходосов Олександр Олександрович
145 Цибуля Вероніка Юріївна
146 Цоклан Юлія-Марія Ігорівна
147 Черниш Анатолій Олексійович
148 Шапірко Віталій Геннадійович
149 Шаправський Тарас Олександрович
150 Шевчук Уляна Ігорівна
151 Шейко Марія Василівна
152 Шемякіна Ксенія Юріївна
153 Шигапова Еліза Ігорівна
154 Шмадченко Катерина Анатоліївна
155 Шушківська Антоніна Анатоліївна
156 Яковець Наталія Іванівна
157 Ярмоленко Владислав Вікторович