Відповідно до умов проходження стажування у Верховній Раді України та центральних органах виконавчої влади кожний інтерн щомісяця подає звіт про виконану роботу.

Мета звітування:

  • з’ясувати, до якого виду роботи у підрозділі стажування був долучений інтерн, які нормативно-правові акти опрацював тощо. Окрім того, це ефективний спосіб визначити ефективність роботи в комітеті для професійного та особистісного зростання самого учасника стажування;
  • визначити, які з проведених заходів з розвитку лідерського потенціалу та навчальних курсів виявилися найбільш цікавими, пізнавальними та стимулюючими для інтернів;
  • отримати пропозиції щодо вдосконалення роботи Програми, налагодження спілкування між самими учасниками стажування тощо.

Звіт, затверджений підписом керівника стажування, подається у письмовій та електронній формах не пізніше 15 числа поточного місяця. Повне звітування – одна з умов отримання сертифікату про проходження стажування.

Кожного місяця підводяться загальні підсумки про виконану інтернами роботу, аналізуються враження від проведених заходів та узагальнюються пропозиції з подальшим оприлюдненням на офіційному сайті ГО «Ліга інтернів».

П'ятий місяць стажування. Загальний звіт.

Результати п’ятого місяця стажування у Верховній Раді України свідчать про збільшення довіри працівників підрозділів єдиного законодавчого органу до інтернів, розширення виконуваних ними функцій та зростання рівня складності завдань. Читати далі . . .