Інтерни відвідали «Олександрію»

Вихідні дні та гарна погода травневих свят дали чудову можливість інтернам відвідати шедевр садово-паркового мистецтва – дендропарк «Олександрія», який розташувався в гарному та затишному місті над Россю – Білій Церкві, що на Київщині. Читати далі . . .

Писанкарство: традиція чи мистецтво?

Уже доброю традицією стало проведення майстер-класу з писанкарства, у якому можуть узяти участь як учасники, так і випускники Програми стажування для того, щоб дізнатися тонкощі цього казкового мистецтва. І цей рік не став винятком. Інтерни 2011–2012 рр. радо підтримали ініціативу випускниці Програми Ганни Масної та відвідали проведений нею майстер-клас. Читати далі . . .

Розпочалася інтернівська весна

15 березня розпочалася інтернівська весна… У зв’язку з минулим Міжнародним жіночим днем хлопці дуже творчо та неординарно вирішили привітати дівчат-учасниць Програми стажування. Читати далі . . .

Інтерни цінують традиції та святкують День захисника Вітчизни

Формування єдності у колективі інтернів відбувається не тільки завдяки спільній діяльності в рамках стажування, а ще й завдяки відзначанню важливих або святкових подій разом. Черговою з них стало святкування Дня захисника Вітчизни 23 лютого. Читати далі . . .

Екскурсія до Національного банку України

Протягом лютого 2012 року відбулася низка екскурсій до Національного банку України, де інтерни Верховної Ради та центральних органів виконавчої влади України побачили експонати Сховища №1 Державної скарбниці України. Читати далі . . .

Святкова зустріч випускників Програми парламентського стажування

3 лютого 2012 року відбулася традиційна післяноворічна вечірка, яка зібрала разом цьогорічних інтернів та випускників Програми стажування молоді у Верховній Раді та центральних органах виконавчої влади. Читати далі . . .

Інтерни відвідали виставку «Вулиця Хрещатик – від проекту реконструкції до сьогодення»

2 лютого інтерни Верховної Ради та центральних органів виконавчої влади України побували на документально-художній виставці «Вулиця Хрещатик ― від проекту реконструкції до сьогодення», яка проходить у Київській обласній державній адміністрації.  Читати далі . . .

Екскурсія інтернів до Конституційного Суду України

20 січня 2012 року інтерни Верховної Ради та центральних органів виконавчої влади України відвідали з екскурсією Конституційний Суд України (КСУ), який є єдиним органом конституційної юрисдикції нашої держави.  Читати далі . . .

Екскурсія до Верховної Ради України як складова навчання інтернів

У рамках програми «Помічник Голови Комітету Верховної Ради України 2011–2012 рр.» 29 листопада 2011 року відбулася екскурсія до українського парламенту. Читати далі . . .