Програма стажування молоді у Верховній Раді та центральних органах виконавчої влади України 2011–2012 рр.

У травні 2011 року Верховна Рада України, Програма сприяння Парламенту України II, Асоціація випускників Програми стажування у Верховній Раді України та центральних органах виконавчої влади «Ліга інтернів» оголосили про початок конкурсу на участь у Програмі стажування молоді у Верховній Раді та центральних органах виконавчої влади України 2011–2012 рр.

Загалом було отримано близько 444 аплікаційних форм на стажування у Верховній Раді України та 173 – у центральних органах виконавчої влади.

Після співбесід з півфіналістами, що відбулися у вересні – на початку жовтня 2011 року, до участі у Програмі було запрошено 102 особи.

Урочисте відкриття Програми стажування у Верховній Раді України та центральних органах виконавчої влади України відбулося 7 листопада 2011 р. Попереду інтернів чекав Орієнтаційний тиждень, а з 14 листопада розпочалася робота у підрозділах Верховної Ради та центральних органів виконавчої влади.

Протягом восьми місяців учасники Програми безпосередньо долучаться до роботи підрозділів стажування, побачать процес законотворення зсередини, отримають непересічний шанс не тільки на практиці застосувати свої знання та навички, а й професійно зростати для подальшої успішної суспільно-політичної діяльності.

Окрім того, Програмою передбачено цілу низку навчальних курсів, спрямованих надати інтернам виняткові знання у сфері державного управління, правознавства, гендерних студій тощо, тим самим сприяючи професійному зростанню кожного учасника.

Зустрічі з відомими політиками, успішними суспільно-політичними діячами, випускниками Програми покликані стимулювати розвиток лідерського потенціалу учасників стажування, створити платформу для їхнього особистісного зростання та самовдосконалення, формування цілей та їх реалізації.